ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 351
  • 2 101
# 1 440
12 точки от българското жури за Армения, което според мен беше много добре. И 0 за Украйна  Grinning
Но българите в България са гласували за Русия и Украйна  Twisted Evil
12 и 10 точки. Което показва разединението в България по... неполитическия въпрос. hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 1 441
Е, сега политически, не може да си изкривите душата, че песента на Русия беше много добра, особено сценична изява
Виж целия пост
# 1 442
Една моя леля украинка, която е женена за наш братовчед, е поздравила Украйна. Написах, че я поздравявам, но намирам за тъжно, че се натирват носове на политическа основа в този вид изкуство. И е изтрила написаното! Ей такива са!
Виж целия пост
# 1 443
Въобще не ми хареса този регламент. Липсваше ми обявяването на точките от предишните години, беше много емоционално.
Съгласна съм. Като изключим нашето участие, вотът на зрителите, държава по държава, ми беше най-интересното от конкурса.
Виж целия пост
# 1 444
Вижте Русия и Украйна как са гласували една за друга...
Виж целия пост
# 1 445
Излиза, че вотът на журЕто е по-важен?
Предпочитам да гледам зрителския вот предаван пряко, а не като някакви точки. Какви са тия журЕта - някакви дядковци-масони дето без това определят всичко останало, че и каква музика да харесваме! Айде стига ми толкова за тази вечер. Въпреки безспорно чудесната позиция, съм бясна... не знам защо. Може би заради тъпата песен, която спечели...


Лека!  Hug
Виж целия пост
# 1 446
Ама и нашенското жури е събрано от кол и въже.

Йоана Драганова
Михаил Белчев
Теди Кацарова
Стунджи
и Ангел Заберски
Виж целия пост
# 1 447
От телевота за България:

Испания - 12
Австралия - 10
Швеция - 4
Франция - 5
Полша - 3
Белгия - 5
Холандия - 1
Малта - 8
Израел - 7
Латвия - 1
Италия - 7
Азърбайджан - 8
Сърбия - 8
Унгария - 4
Кипър - 12
Хърватска - 1
Великобритания - 8
Чехия - 5
Германия - 4
Сан Марино - 3
Ирландия - 5
Босна и Херцеговина - 2
Финландия - 4
Молдавия - 2
Белорус - 4
Норвегия - 5
Гърция - 7
Македония - 10
Албания - 8
Словения - 2
Черна гора - 5


Досега ги вадих от приложението. Доста са гласували за Поли.  Party
Виж целия пост
# 1 448
Една моя леля украинка, която е женена за наш братовчед, е поздравила Украйна. Написах, че я поздравявам, но намирам за тъжно, че се натирват носове на политическа основа в този вид изкуство. И е изтрила написаното! Ей такива са!
Аз написах, че се гордея с Поли - приятелка е харесала, и явно нейна приятелка (чужденка) е видяла и е коментирала под моя пост колко отвратителна и боклучава била нашата песен. И аз я изтрих. Аре, няма нужда от негативизъм. ooooh! ooooh! ooooh! Ама нейният тон беше ужасен, въпреки че накрая пишеше 'no offence'. А ти си я поздравила... Rolling Eyes Rolling Eyes

Русия е гласувала с 10 точки за Украйна. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 449
Йоана Драганова
Михаил Белчев
Теди Кацарова
Стунджи
и Ангел Заберски

 Съвсем прилично жури .
Виж целия пост
# 1 450
Изводът от цялата тази еуфория е, че представянето на Поли успя да обедини енергията ни като българи, независимо от това кой къде се намира!
Благодаря на всички за споделените емоции!  Grinning
Виж целия пост
# 1 451
Ама и нашенското жури е събрано от кол и въже.

Йоана Драганова
Михаил Белчев
Теди Кацарова
Стунджи
и Ангел Заберски
Не са много от кол и въже Мишо Белчев, Стунджи и Ангел Заберски  Naughty
Виж целия пост
# 1 452
Излиза, че вотът на журЕто е по-важен?

Всъщност ние сме четвърти, благодарение на различното гласуване на журито.
Ако беше само телевотът, щяхме да сме пети.
Най-прецакани от журито са Полша.

Виж целия пост
# 1 453
Йоана Драганова
Михаил Белчев
Теди Кацарова
Стунджи
и Ангел Заберски

 Съвсем прилично жури .
Нашето жури си е ОК!  Grinning
Виж целия пост
# 1 454
Вижте Русия и Украйна как са гласували една за друга...

 Joy



Руснаците да се сърдят на Сърбия, Македония и Израел и по-точно журитата им. Нула точки от журито и 10-12 от зрителите Wink.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия