ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 344
  • 2 101
# 1 680
Само да ви кажа, че това че нямаме точка от руския вот не значи , че никой не е гласувал за нас. Ранкът е 11, тоест за една бройка ще сме щели да вземем точка. Сложили са ни на 11 място от 26.
Виж целия пост
# 1 681
 ПОЛи ми направи много добро впечатление,как мило се изказа за екипа си,за музиканти,които са застанали зад проекта,поздрави българите в чужбина.Изобщо представи победата,като екипна работа(каквато е).Нямаше Аз а само Ние.
Виж целия пост
# 1 682
"Bulgaria is going on my playlist"
Виж целия пост
# 1 683
Цитат
Жизнерадостна, увличаща и оставяща те с добро чувство, това вероятно е най-добрата българска песен на Евровизия досега, коментират изпълнението на "If love was a crime" от Поли Генова от американската медия Huffington Post.
"Ето как се завръщаш на сцена! Поли Генова надскочи всички очаквания и представи съвременна, дръзка, подходяща за слушане по радиото песен, която можеш да си изтананикаш и ще изглежда и звучи невероятно на "Глоуб Арена", пишат от изданието.

Те са впечатлени, че песен, която лесно може да бъде свързана с правата на гей общността, може да излезе от страна, считана за по-консервативна.

"Аз ли съм единственият, който има усещането, че това успешно може да е песен и на Мадона?", питат от изданието, което вероятно е най-добрият комплимент за млада певица, пише "Труд".

Виж целия пост
# 1 684
Цитат
Жизнерадостна, увличаща и оставяща те с добро чувство, това вероятно е най-добрата българска песен на Евровизия досега, коментират изпълнението на "If love was a crime" от Поли Генова от американската медия Huffington Post.
"Ето как се завръщаш на сцена! Поли Генова надскочи всички очаквания и представи съвременна, дръзка, подходяща за слушане по радиото песен, която можеш да си изтананикаш и ще изглежда и звучи невероятно на "Глоуб Арена", пишат от изданието.

Те са впечатлени, че песен, която лесно може да бъде свързана с правата на гей общността, може да излезе от страна, считана за по-консервативна.

"Аз ли съм единственият, който има усещането, че това успешно може да е песен и на Мадона?", питат от изданието, което вероятно е най-добрият комплимент за млада певица, пише "Труд".


Написано е на 04/27/2016
http://www.huffingtonpost.com/david-thielen/bulgarias-eurovision … tr_b_9765918.html
Приключвам с темата  bouquet
Виж целия пост
# 1 685
Цитат
Жизнерадостна, увличаща и оставяща те с добро чувство, това вероятно е най-добрата българска песен на Евровизия досега, коментират изпълнението на "If love was a crime" от Поли Генова от американската медия Huffington Post.
"Ето как се завръщаш на сцена! Поли Генова надскочи всички очаквания и представи съвременна, дръзка, подходяща за слушане по радиото песен, която можеш да си изтананикаш и ще изглежда и звучи невероятно на "Глоуб Арена", пишат от изданието.

Те са впечатлени, че песен, която лесно може да бъде свързана с правата на гей общността, може да излезе от страна, считана за по-консервативна.

"Аз ли съм единственият, който има усещането, че това успешно може да е песен и на Мадона?", питат от изданието, което вероятно е най-добрият комплимент за млада певица, пише "Труд".

На туйтър чета, че считат българската песен за модерен гей химн Grinning
Виж целия пост
# 1 686
Запитана дали иска Евровизия 2017 да се проведе в Крим, Дж. каза че иска да е в Украйна, независимо къде.
Виж целия пост
# 1 687
Моето мнение по геополитическия въпрос съвпада с друго, изказано тук. При това имам приятелка-украинка и интересното е, че тя поддържа точно тезата, която не е  полит-коректната.  Grinning

Никога не съм била така потресена от резултата както съм след това издание. Разбира се, че е имало спорни и странни решения и по-рано, но никога не ми се е случвало толкова противност накуп, вкл. личността на спечелилата особа.

Снощи почти до 5 сутринта се утешавах с Желко и с Менгони.  Joy

Един лош, лош запис, но о, погледнете само реакцията на Марко. Трогнат до сълзи от обичта на публиката.  Hug

0:40



Виж целия пост
# 1 688
нещо хомо радара ми не действа. не усещам нотката. само тва so we change for better хич не ми се връзва. рандъм изречение Laughing
нищо дълбоко не са искали да кажат с песента. love, love, тва е.
Виж целия пост
# 1 689
Текста на Украйна е направо  ooooh! като я слуща човек да изпадне в депресия  Когато непознатите идват,

Идват в твоя дом.

Убиват всички ви

И казват:

Ние не сме виновни,

Не сме виновни.

 

Къде е умът ти?

Човечеството плаче.

Мислите се за богове

Но всички умират.

Не поглъщайте душата ми,

Нашите души.

 

Не се радвах на младостта си

Не можех да живея на това място

Не се радвах на младостта си

Не можех да живея на това място

 

Можем да изградим бъдеще,

Където хората са свободни

Да живеят и обичат.

Най-щастливото време.

 

Къде е сърцето ти?

Човечеството се издига.

Мислите се за богове

Но всички умират.

Не поглъщайте душата ми,

Нашите души.

 

Не се радвах на младостта си

Не можех да живея на това място

Не се радвах на младостта си

Не можех да живея на това място

 

Не се радвах на родината си. Следващата година Поли може да се пробва с нещо за Възродителния...
Виж целия пост
# 1 690
Иначе- на Евровизия никога няма да спечели ПЕСЕНТА !!!!
Ха добър ден. Почти винаги се гласува на геополитически, етнически, принцип или за външност, сексапил, сценично поведение, костюми и ефекти, но много рядко за самата песен, мелодия, гласови данни, инструментал. Но иначе все още го наричат "Eurovision Song Contest"
Виж целия пост
# 1 691
Добре де, защо е допусната тази песен до конкурса, очеизвадно е, че е камъни по Русия!
По политическо от това, не знам какво. Shocked
Догодина Франция и Белгия да излязат с песни срещу ислямска държава с подобен текст.
Виж целия пост
# 1 692
Допреди руснаците да влязат в Евровизия се гласуваше доста обективно, единственото изкривяване бяха победите на Ирландия, които се възползваха максимално от това, че пееха на английски
Виж целия пост
# 1 693
Не се радвах на родината си. Следващата година Поли може да се пробва с нещо за Възродителния...
Не, не става Поли, тя вече се отчете по въпроса с гей свободите!  Laughing
Някое Джамиле трябва.
Виж целия пост
# 1 694
Братушките въобще не отчетоха нашата песен, 0 точки ни дадоха и зрителите им и журито. Ние пък им дадохме 12 Rolling Eyes

Ако изобщо има някакъв умисъл в това, според мен не са гласували за нас, защото Поли си беше силна конкуренция и без друго и не са искали да я подсилват допълнително с точки. Руското жури удря силно рамо на Армения и Азербайджан, които хем са бивши руски, хем не са сред фаворитите.
С телевота нещата стоят по различен начин, защото там е трудно да се влияе на избора на хората, особено на дисаспорите. Обаче от цялата работа излиза, че в Русия няма кьорав българин.  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия