ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 337
  • 2 101
# 1 860
Уникална Поли! Колко е права за харизмата на изпълнителя; за енергията, с която се докосват зрителите.

Розберг каза, че Германия е била готова за домакинство на Евровизия в случай на победа на Австралия.
Виж целия пост
# 1 861
На дъжда каза, че Амир и писал смс, нещо от сорта "липсваш ни шампионче"...
Амир е изключително готин, завиждам и на Поли  Laughing
Виж целия пост
# 1 862
Бумър, ти си заплаха за всяка кауза... ooooh! Ако повториш още две хиляди и амнайсе пъти кой каква гей конспирация е направил със сигурност ще убедиш всички в теорията си Tired
Текста на песента всеки си го разбира както иска. Няма нужда да ни се натъртва как са я продали като гейска песен.
Поли все се урежда с хубави мъже покрай конкурсите Mr. Green
Виж целия пост
# 1 863
Гей-а, Laughing
 оплачи се на Хъфингтън Пост и на Дейли Мирър. 
Виж целия пост
# 1 864
Толкова ти е умствения багаж на теб Joy Не смятам на никой да се оплаквам, просто има един момент, в който е хубаво да спреш, не че нещо, ама никой няма да убедиш в теорията си Joy
Виж целия пост
# 1 865

Поли все се урежда с хубави мъже покрай конкурсите Mr. Green
Нали! Без малко да забърше Тимбърлейк, пише смс-си с французина... Joy Браво, браво.
Виж целия пост
# 1 866
Ето, казаха го. Ако Австралия беше спечелила Евровизия, Германия щеше да е домакин. Wink Wink
Виж целия пост
# 1 867
Как подскачаше тя около Джъстин Mr. Green Ма лошо няма, българките са хубави жени!
Е тя Германия колко време си плаща за нищо и все последна...
Виж целия пост
# 1 868
Ето, казаха го. Ако Австралия беше спечелила Евровизия, Германия щеше да е домакин. Wink Wink
Защо, защото е на последно място?
Виж целия пост
# 1 869
Може би по-скоро заради това, че е от страните-организатори. И има най-много пари Simple Smile
Виж целия пост
# 1 870
Ето, казаха го. Ако Австралия беше спечелила Евровизия, Германия щеше да е домакин. Wink Wink
Защо, защото е на последно място?
Принципно, Австралия трябва да посочи, по регламент. Но е било уговорено предварително, че, ако тя спечели, Германия има готовност за домакинство.
Виж целия пост
# 1 871
Ми хА дано, да й тръгне, (що пък не и с Амир Simple Smile) че нямам идея, колко е вярно, но аха да се разстрои заради любовна мъка, и да не успее да се справи с изпълнението, поне според - http://hotarena.net/liubovna-drama-sasipa-poli-genova-predi-finala-na-evroviziia
Тоз младеж може и да заслужава мъката й, по неясната раздяла, ама й пожелавам от сърце да намери любовта Simple Smile.
Виж целия пост
# 1 872
Всичко е пари, драги ми смехурко! Казаха го вече, ето защо Австралия е там. Плаща си -отива!
А ние събираме стотинки да платим за оформлението на Поли... ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 1 873
Жалко тогава, че Австралия не спечели.
Другата година, едва ли ще гледам, заради диваците Украйна.
Ще бъде много тегав конкурс и най-вече веропейските страни ще им платят да се правят на велики... ooooh!
Виж целия пост
# 1 874
Бедните роднини. Като слушах Вяра Анкова да говори за бюджетите, ми стана бая тъпо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия