Февруарчета 2017

  • 51 097
  • 747
# 240
Aya31 , аз ще започна с покупките съвсем накрая , защото съм суеверна и искам всичко да бъде наред , именно поради тази причина на приятелите мислим да кажем в 3тия месец, сега знаят само родителите ни ... Simple Smile
Моята майка ако знае, ще знае и цялата рода.  Mr. Green затова още на никой не сме казали. 
Виж целия пост
# 241
Аз не съм суеверна  и нямам търпение да дойде 11.07 доки да се върне от отпуска и да ме погледне да видим ,че всичко е наред и ще разпространя на целия свят. Аз смятам ,че това е толкова хубава новина и не бива да се крие Simple Smile Но все пак всеки има мнение . А за родителите оставям мъжо да се оправя там ....Simple Smile
Виж целия пост
# 242
 Grinning
Ооо при нас е с уговорки ... аз хем искам да кажа на всички , хем много ме е страх и не смея....
Не знам кога е най подходящия  момент , но мисля след като влезна в третия месец , ако не ме разберат преди това , защото съм с гадене и отпадналост 
Виж целия пост
# 243
Здравейте, всички!
И на мен взеха да ми поотшумяват симптомите с болките в гърдите, прилошаването и придърпването ниско в корема. Но пък нещо много взех да огладнявам по никое време и се притеснявам, че ще започна да качвам бързо килца ако ям всеки път като съм гладна  Shocked
Искам да питам - трябва ли ми някакъв специален талон от лл, за да ме регистрира гинеколога, който съм избрала? Защото лл ми даде талон за установяване на бременност на 15.06, който аз използвах и гинеколога ме вика на 04.07 за записване. Но личната ми казва, че преди 15.07 не можела да ми издаде нищо за записването!  newsm78
Моля, някоя записана вече мама да сподели  Hug
И на мен ми понамаляват симптомите и ми се увеличи апетита, а онзи ден бях на лекар и всучко е ок. В 7 седмица сам.
Относно направлението. Първото, което ти е дадено е остро за установяване и е валдно 30 дни от датата на издаване. От датата, на която си посетила АГ за пръв път е валидно още 30 дни от първичният преглед за вторичен такъв. Личният лекар няма право да ти даде друго направление за АГ през 30 дневният период от датата на издаване, т.е. До 15.07 не може да ти даде тип 9 или 11 за избор/преизбор на наблюдаващо бременистта Аг. Възползвай се от вторичният и последващ преглед от първото (остро) направление. Имаш право. Когато те вземат по найчино, тогава трябва да ти пуснат пакета изследвания за бременни и да започнат да ти следът бремеността.
Виж целия пост
# 244
Здравейте всички. Минавам да си дам отчет. В петък чухме сърчице. Отговаря на 7гс и 1ден. На мен ми се гади доста, но да чукна на дърво не съм повръщала.

А по въпроса аз ще кажа на близки след биохимичния скрийнинг 12гс. А на всички други след феталната към 19 гс. Естествено ако не са се досетили сами, тогава ще почва да личи Grinning
Виж целия пост
# 245
Аз доколкото разбрах здравната каса не поема БХС, плащаш си и това е. На страницата на "Майчин дом" София го пише.
http://genetika.maichindom.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%86%D … 0%BE%D1%81%D0%B8/


100% здравна каса не поема тези изследвания. Минустерство на здравеооазването понякога отпуска програми с ооределен брой прегледи у ако се нацелят, само тигава излизат безплатно биохимичният  скрининг и някое друго изследване.
Виж целия пост
# 246
Ох, да ви се оплача! Мъжо е болен, ама много е зле, от вчера и през цялата нощ с висока температура, повръщане и т.н. Аз се пробвах да ходя с маска, ама в тия жеги не се трае. А не мога и да го изолирам в отделна стая, знаете ги какви са страдалци Sad
Виж целия пост
# 247
peper_ina------ Успех с лекуването на мъжо и се пази  Peace Peace

Пухченцето
честито ви  Two Hearts Two Hearts. Безпроблемно дебелеене и успешен финал  Praynig Praynig


Мен днес ме гони мързеливото от дивана на ляво на дивана на дясно ...приятен уикенд мамита  Hug Hug
Виж целия пост
# 248
Аз пък днес тръгнах да се разхождам по магазините и докато се усетя си взех от намаленията едни дънки с ластик; и 2 по-широки есенни блузи ... Ужас хахахаха изобщо не се замислих ,че гледам само по-широки неща ,които са ми големи сега  Simple Smile Май нямам търпение вече  Grinning

Хубава и мързелива неделя от мен  bouquet
Виж целия пост
# 249
Ми хайде и аз да се отчета ! Ще си бременеем заедно ! Аз разбрах, че съм бременна на 10-ия рожден ден на дъщеря ми ! Такава радост беше, че не се стърпях и казах на всички  въпреки, че отнесох доста критики от майка ми !  Embarassed Термин 14- ти февруари ! Утре сме на преглед да видим какво се случва с малкото човече ! Аз имам някакви подозрения, че са двечки - ред ми е и ми се пада да са две  Simple Smile
Хубава неделна вечер на всички мами... Леко бременеене
Виж целия пост
# 250
Мамитаааа, здравейте и от мен  Simple Smile
8 дни не бях излизала , защото ми беше зле . Днес реших да изляза , и ми стана страшно зле..... навсякъде ми мирише ужасно , кръвното ми падна , доповдига ми се.... абее  ужас беше  Sad направо много кофти с това гадене .... Има ли някакъв лек???! Пия антиметил и натриев цитрат  и няма подобрение , може би защото ги пия от един ден . А с храненето съм много зле , много малко ям и то почти от всичко ми се повдига. Cry
Виж целия пост
# 251
И аз нещо нямам апетит в последно време. Не ми се повдига, но пък ми е едно такова никакво, гади ми се, обаче като хапна нещо леко ми минава. Интересното е ,че не ми се яде сладко, а преди си хапвах нещо сладичко всеки ден. Почти не излизам, гледам да си почивам повече, но не винаги се получава. В четвъртък сме на преглед да чуем сърчице и да определим по-точно термина, дано всичко е наред.
Виж целия пост
# 252
Добро утро и от мен бременелки  Hug оправям се след малко да излизам за да ходя при доки,стискайте палци всичко да е наред и се надявам да чуем и мъничко тупкащо сърчице. Praynig
Ще се разпиша по късно как е минал прегледа приятен ден момичета. Hug
Виж целия пост
# 253
Здравейте мамита ,

malinkiii- ми няма лошо да мислим занапред. Аз още не съм казала на никой , но мама е в чужбина и като ме попита кой размер да вземела тва или онова за мен дрешки , аз и казвам по-голям . А тя вика лелел много си напълняла ...ами не е съм още , но ще Simple Smile Но ще разбере когато дойде времето. Пък зимата не е хубаво време да излизаме с големите тумбаци и да си търсим дрехи  Joy Joy

Evelina Todorova_545961
 честито от мене ...страхотен рожден ден


Viala- моито доки ми беше казал да хапвам по 2-3 бисквитки с мляко още в леглото , да полежа 30 мин и тогава да ставам . Пий повече вода от обикновенно, в тези  жеги и бебче в корема организма ни се изтощава прекалено бързо . Аз наблягам на плодове обилно и всякакви/ без банани да не стана мецана още от сега / Simple Smile Simple Smile

In4hi
Хапвай каквото ти се яде. Имам спомен от предната бременост когато ядях вафла морена и майонеза на едно  Joy Joy Joy а аз вафли не обичам Simple Smile аз сега наблягам на салатки и плодове и много много огромни количества млека Simple Smile Simple Smile верея ще работи за мен 9 месеца  Joy Joy

Elbell
 Успех от мен . Аз ще си чакам до 11.07 а вече нямам търпение .  Praynig Praynig се всичко да е наред там вътре с бебо .

Мамита да Ви попитам . Запушен ми е носа  и сутрин яко сополки. Това може би от цигарите който спрях. Започнах и да кашлям . Тази сутрин си направих чай от лайка . Добре ми дойде , но дайте съвет за този нос. Не ми стига ,че посреди нощите тичам да пишкам ами и носа като ми се запуши ужас.

Успешна седмица
Виж целия пост
# 254
Здравейте и от мен, записвам се при вас. Ние очакваме нашето бебче около 25 февруари Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия