Февруарчета 2017

  • 51 097
  • 747
# 270
Последният ми цикъл беше на 10.05 трябваше да ми дойде на 08.06 на 07.06 правих тест и излезе положителен.незнам какво да си мисля вече.
Виж целия пост
# 271
Елбел Мила,не знам какво да ти кажа.Ние с теб вървим с 2 дни разлика попринцип,но аз от 15,06 не съм ходила на преглед,а тогава бях в 4 г.с. Ако питаш мен бързо тичай при друг доки...Знам,че когато бебетата са 2 не си ли вървят като цяло по-малки? Ако наистина са били 2 и е останало само 1 то може би ще си навакса сега...
Ох,не искам да ти давам само надежди,но пък знае ли човек?
Бързо при друг доки и ще чакаме новини  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 272
Здравейте момичета,
Леле не мога да ви изчета! При мен неразположенията се засилват и малко ми писва вече Sad Искам вече да идва сряда и прегледа да мине добре и да започваме да казваме на най - близките. Не знам за вас, но мен вече много ми личи и си мисля, че вече доста хора предполагат...
Момичета някакви отзиви за Antimetil? Искам с каквото мога да си облекча състоянието. За сега най - много ми помага просто да ям нещо, но е толкова гадно да ядеш когато не ти се яде въобще и ... ама си ям, че другото е още по - лошо. И аз стигнах до болничен, не издържах в жегата, а и някаква силна хрема ме налегна. Сега се стягам за 2 дни работа и после идва отпуската - дано успея да намеря решение или поне подобрение за гаденето и прилошаването, та да изкараме по - нормално ваканцията.
На всички притеснени и свити сърчица пожелавам здраве и всичко да е наред, да сте силни и да имате нужната подкрепа!
Хубава седмица момичета!

Виж целия пост
# 273
Elebll, не се шашкай, още няма произнесена финална реплика. Ако твърде много се тревожиш, най-много да предизвикаш белята. Има голям шанс всичко да е наред. И аз бих потърсила още едно мнение, но след няколко дни, за да може да се види на къде ще се развива ситуацията   Praynig
Виж целия пост
# 274
Силно стиснати палчета за всички,  които имат нужда.. Hug надявам се всичко да бъде наред.
Тези кофти неразположения кога трябва да свършват? Имам всички екстри - гадене,  повръщане,  умора, сънливост,  отпадналост...
Виж целия пост
# 275
 Аз пия Антиметил... 5то хапче ми е...  все още нямам подобрение.... лошо си ми е и това е...     явно им трябва по дълго време за да подействат . newsm78
 
Виж целия пост
# 276

Това нещо докато схвана как се ползва....  Rolling Eyes
Но дава, че бременността е 10 месеца?!? Или аз пак нещо не съм разбрала.
Виж целия пост
# 277
 момичета диагнозата ми е синдром на изчезващия близнак
Виж целия пост
# 278
Elbel на друг док ши ходи? Обясни машко повече...
Виж целия пост
# 279
Незнам с мъжо си поговорихме и той ми казва да изчакам до другия понеделник,объркана съм и незнам какво да правя.Прочетох доста неща в нета за това и ме много страх.Говорих с моя позната която и при нея е било така с първата и бременност и сега си има здраво момченце на 7 години. Praynig моля се и при мен нещата да се оправят и това да мине и другата седмица да видя така желаната точица да се развива.
Виж целия пост
# 280
Elbel
И аз за сега съм с две точици(близнаци-разнояйчни).Доктора ми каза че в 80% от случайте се получава това... синдром на изчезващия близнак,и другото бебче се ражда живо и здраво.В коя седмица си ти?и прокърви ли или всичко си е нормално.Не се притеснявай всичко ще е наред.  Simple Smile
Виж целия пост
# 281
По думите на доки съм 4-5 седмица нямам прокървяване,нормални симптоми за бременност.
Виж целия пост
# 282
Кога ти беше последния цикъл?
Не се притеснявай,мисли позитивно и почивай.Успех
Виж целия пост
# 283
Elbell, много ми се иска да мога да кажа нещо конкретно и да те успокоя, но и на мен ми е първа бременност и нямам опит, а и аз вече почнах с проблемите и инфарктните ситуации. От каквото съм чела, уж даже било по-добре така да се получи - едното да остане, ако на другото нещо не му е наред, та първото да навакса и да се роди живичко и здравичко. Дано всичко да е наред и прегледът да покаже хубави резултати  Hug

Между другото, да се похваля, в петък чухме с мъжът ми сърцето за пръв път и направо се облещихме  Simple Smile Човекът така хубаво се настанил и толкова порастнал от последния път, че докторката премести датата и в момента съм в 9 г. с.

Хубав ден на всички.
Виж целия пост
# 284

Това нещо докато схвана как се ползва....  Rolling Eyes
Но дава, че бременността е 10 месеца?!? Или аз пак нещо не съм разбрала.

10 лунарни месеца. 1 лунарен месец е 28 дни, общо нормални месеци е 9, лунарни - 10. Затова ги показва 10 месеца :Р

Иначе при мен промяна няма, все така искам да изям света.... Гледам всички избягват бананите, а аз само банани ям, май е време да се огранича :Р Иначе освен болката в гърдите и липсата на цикъл, по нищо не се усеща, че ще си имам бебче Simple Smile
Elbell, пожелавам ти успех и всичко да е наред с ембриона. Стискам палци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия