Кюретаж и забременяване след това - тема 67

  • 65 204
  • 739
# 435
Добро утро момичета и от мен  kaffeetrmker_2
Сутринта звъннах за резултатите си от Плевен и ми казаха че още не са готови да се обадя другата седмица ! Почвам да се чудя дали нещо не ме въртят - мина повече от месец...
Елислава успешен трансфер в петък ще стискаме палци  Peace
LLolitka и при мен след А се измести О, изчакай 2-3 месеца организма да се съвземе и тогава си засечи О  Hug
*Bubble* другия месец сме заедно да  luvbed всеки с мъжО си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 436
Колко време след аборт, започнахте да правите опити за бебеправене, след първата менструация ходих на лекар и той ми каза че може да пробваме с опити,(не е ли твърде рано), но мен някак ме е страх да не изживея този кошмар наново....
Виж целия пост
# 437
Колко време след аборт, започнахте да правите опити за бебеправене, след първата менструация ходих на лекар и той ми каза че може да пробваме с опити,(не е ли твърде рано), но мен някак ме е страх да не изживея този кошмар наново....

Препоръчително е след три МЦ.
Виж целия пост
# 438
Колко време след аборт, започнахте да правите опити за бебеправене, след първата менструация ходих на лекар и той ми каза че може да пробваме с опити,(не е ли твърде рано), но мен някак ме е страх да не изживея този кошмар наново....
При всеки е индивидуално. На някой казват 1, 3 или 6 месеца. Зависи и кога е бил А. Аз имам два А един след друг за 6 месеца. Няма страшно. Каквото ни е писано. Но след 2я си казах че не го искам толкова много и когато ни е писано. Защото колкото повече го мисля само лоши неща ми се случват.
Виж целия пост
# 439
Първия път след 3 цикъла ми казаха , забременях веднага по естествен път.Сега след 2 цикъла и 3 месеца ще правим ЗЕТ,надявам се успешен.
Виж целия пост
# 440
На мен ми казаха да чакам два цикъла. След втория цикъл ми дадоха зелена светлина. Аз съм с късен аборт.
Виж целия пост
# 441
Ели, защо ще правите ЗЕТ след като забременяваняваш по естествен път. Извинявам се ако навлизам в много личен план или ако въпроса ми е глупав, но не съм много компетентна в тази област.
А иначе на нас ни дадоха зелена светлина след 3 МЦ, даже след втория док каза,че сме можели, но О беше минала. Пък аз първоначално си се бях навила да пробваме след втория, но като дойде времето ме достраша, пък и ще имам терапия и отделно ангажименти. Ще съм по-спокойна,че съм направила всичко за което са ме съветвали и ще действаме след третия МЦ, живот и здраве след 2 седмици. Вие слушайте лекарите си Peace
Виж целия пост
# 442
Лолитка,защото вече не става по нормален.Преди да се решим на това опитвахме 3-4 години и така и не стана.Бременността ми от тази година също беше след ЗЕТ.
Виж целия пост
# 443
Момичета, първо искам да се извиня, че не пиша често тук... и друго, че тази сутрин имам 2 чертичкиииии... моля ви, да ми препоръчате добра гинеколожка в Плевен. Благодаря предварително!!!
Виж целия пост
# 444
G1ybka честитооооооооо  Hug , лека бременност ти пожелавам  Hug  preggo

ииииии дано скоро да се похвалим всички с две чертички , че този месец сме много ддействащите  newsm10- хайде момичета лятото ни зове за  luvbed smile3504  newsm68

И нека някой се включи от Плевен , че аз съм от морския край  newsm03
Виж целия пост
# 445
Момичета много се притеснявам за тракия. Някой нещо да знае за нея. Откога не е влизала тук.
Виж целия пост
# 446
G1ybka, честито! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!
Дано това да е началото на добрите новини и скоро всяка от нас да се похвали с  EFP  Simple Smile

Аз започнах да правя изследвания. При кръвните само холестерола ми излезе съвсем малко над горната граница, което предполагам не е проблем. За щитовидната са тези:
FT 4   13.79   pmol/l   9.15 - 23.86
TSH   2.392   mU/l           0.35 - 5.00
FT 3   5.35       pmol/l        2.25-6.00

Ако има някой,който да разбира моля да даде мнение. Всичко ми е в норма ама знам ли.
В петък ще правя микробиологично и цитонамазка,а после нз с какво ще продължавам.
Виж целия пост
# 447
Момичета моля за съвет - днес по схема започнах приема на дуфастон 2х1 на ден , освен това си следя и овулацията с тестове ноооооо нещо не се появяват две чертички  Sad  newsm78

Сега се разчетах в интернет относно дуфастона и там пише че трябва да се приема след настъпила овулация , понеже иначе ако се приеме преди овулация влиянието и било обратно и придизвиквало цикъл Sad , офффф направо ще се побъркам , сега какво да правя ?!? Моля за съвет от тези които са приемали и имат опит с дуфастон.

Само се надявам да не предизвикаме обратен ефект - вместо подпомагане за забременяване да не подпомагаме идване на цикъла
Виж целия пост
# 448
А взимахте ли някакви витамини или лекарства преди да почнете с опитите ...
Виж целия пост
# 449
А взимахте ли някакви витамини или лекарства преди да почнете с опитите ...

Разбира се, Фолиева киселина и Витамин С - всеки ден, три месеца преди да започне бебеправенето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия