Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Какво означава лигавица с размери 11,4 мм и М-образна форма?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Какво означава лигавица с размери 11,4 мм и М-образна форма?
-
Какво представлява Femibion 1 и какви са резултатите от приема му?
-
Каква е мутацията G/A 20210 на фактор II - протромбин и какви са препоръките за терапия?
Както и да е. После нямаше на кой да платя изследванията защото касиерката била в болничен или в отпуска и трябваше лично да се отиде да се вземе резултата и да платя чак тогава. Бюрокращина голяма. И тъй като нямах възможност да пътувам пак само за едни резултати ги пуснат в лаборатория Рамус. Е в крайна сметка всичко беше ОК, вярвам, че и при теб ще е.




и успех. Аз само съм чувала че е помогнала на доста хора, но нямам познати, които да са ходили при нея
Дано скоро видиш
ще пропусна подробностите. Из форума има доста момичета, на които е помогнала, не знам има ли такива сред нас, но се надявам аз да съм сред тях.
Няма да е и този месец нашият.
Може да има прекрасни специалисти там, но тези хора просто не говорят, нищо не обясняват.
И аз за добро утро имам цикъл. Подранил при това. И този месец няма да се похваля. 