Сладкарничка за книги - тема 63

  • 57 486
  • 748
# 630
Лени, весел празник. Жив и здрав да е
 Чакаме снимки после.
Виж целия пост
# 631
Мариш, харесва ми твоята подредба за офис...но в случая аз просто преписвам /документация за пред счетоводителството, за пред нас си и при това не може да е на комп, после същата тази информация я вкарвам в таблици на коммпа и междувременно правя още две-три неща  Crazy през дневните смени поне няма как да се занимавам с други неща.

Дадка, аз чета само на хартия и не мога да ти помогна с мнение.

Лени, да ти е жив и здрав и много весел празник от мен.

Вчера успях да си пия кафето на морския бряг все пак, много добре ми се отрази, мина много бързо, но пък успях истински да си почина, с нетърпение очаквам да дойде време за отпуската /която не знам точно кога ще е/  Crazy Днес дори тръстиката ми се струва някак нереална...току-що настъпи бомба при мен...отиде ми рахата.
По-късно или утре ще мина пак.
Хубава седмица
Виж целия пост
# 632
Здравейте, момичета Simple Smile!
Лени, честит пети рожден ден на синчето ти! Да е здрав, весел и безгрижен! И да е добър батко Simple Smile!
Скрит текст:
Дев, всяко зло е за добро, нали знаеш. После ще караш изрядна кола. Hug
Мариетка, почти си на финална права с банята! Hug
Дадка, и аз като Маришка съм с четец Нук с подсветка. Ето такъв е май:
Скрит текст:
Доволна съм от него, отлично другарче ми е, особено като съм на път. Не мога да го сравня с други модели четци, защото никога не съм имала друг четец. Идеален си ми е, поне засега.
Мариш, как ти се струва "Чест"? Мен "Любов" ме препъна, отложих я засега. Не мога да се съсредоточа в нея и това си е. Започнах "Джинджифиловата къща". Увлече ме от първите страници. Явно съм на такава вълна в момента.
Ели, радвам се, че "Мостът" ти харесва. Да знаеш, че вторият му сезон ми хареса повече от първия, а третият от втория. Така че не се отказвай! Hug
Както вече писах, започнах сериала "Карнавал". Нарочно гледам само по 1-2 серии на вечер за да имам за по-дълго Flutter. Много, ама много добър сериал! Омагьосващ! Как съм го пропуснала досега, не знам. Действието се развива 30-те години на миналия век в САЩ. Горещо го препоръчвам!
Телевизия тук изобщо спрях да гледам. То не мога и да се вредя от децата и майка ми Whistling.
Прегръщам всички споменати и неспоменати! Hug
Лека вечер и нощ!
Виж целия пост
# 633
 Добро утро!  Hug

Ето го и кафето, не толкова красиво и уютно, но пък кафе -  Coffee. В пАрата е моето пожелание към вас, разчетете си го кой както иска.  Heart Eyes

 Аз съм отново работна Мецана, пак ми се шета, пак книги ще редя.  Laughing Извадила съм тук от едно място 20-25 книги и ще ги редя на по-уютно място. И пак ще пера, много обичам да простирам и да прибирам дрехи. Ще чета книга, ей сега ще се опъна, че имам нужда. Случи ми се случка рано рано.  Whistling

 Довечера съм на театър, полусемейно посещение. Закриват творческия сезон с тази постановка. Очаквам да е хубава. Ще участват Вальо Танев, Тончо Токмакчиев и Албена Колева. /"Търся нов съпруг"/

 На всички пожелавам хубав ден, добро настроение и да правите само нещата, които обичате!  bouquet
Виж целия пост
# 634
Добро да е bouquet!
Нели, на мен пАрата ми говори:"Ооооммммм, още малко спокойствие, оооомммммм, няма повече да се купува лепило/б**си, що вар и лепило влезе, не е истина ooooh!/, оооомммммм, утре майсторите ще свършат, оооомммм, в четвъртък ще се изкъпеш в новата баня, ооооммммммм"...та така де, мечтайкам си рано-рано Whistling....
Виж целия пост
# 635
Добро утро и от мен.

Нели, благодаря за кафето. Пак като вчера, само куку и бягам. Имам чувството, че само аз съм затрупана с работа - за целя китайски народ  ooooh! ooooh! ooooh! Tired Tired Tired Тази отпуска ще ми излезе през носа - предварително.

Мариетка, още малкоооо, вижда му се края.   bouquet

Пак ще намина, като остане време  Hug Hug Hug

Хубав ден.

Виж целия пост
# 636
Добро да е bouquet!
Нели, на мен пАрата ми говори:"Ооооммммм, още малко спокойствие, оооомммммм, няма повече да се купува лепило/б**си, що вар и лепило влезе, не е истина ooooh!/, оооомммммм, утре майсторите ще свършат, оооомммм, в четвъртък ще се изкъпеш в новата баня, ооооммммммм"...та така де, мечтайкам си рано-рано Whistling....

 Оммммм... Чакам снимки! Омммммм.... Яде ми се торта. Оммммм...  #Silly

 Пете,  Hug, незнам какво да кажа.
Виж целия пост
# 637
Добро утро, минавам само да кажа "дзак". Работна съм, нищо ново при мен от вчера. Хубав ден!
Виж целия пост
# 638
Добро утро:)
Идвам да се фукам  hahaha


Нели, нямам против, нито за теб, нито за другите. Мариет, да съдейства Mr. Green
Виж целия пост
# 639
Аууу, Лени, страхотни изглеждат
Виж целия пост
# 640
Добър ден!  Hug bouquet

След много размисли, себевглъбяване и продължителни спорове със самата себе си, реших!

Твърде много ми липсвате, за да мога да се откъсна толкова лесно от компанията ви, макар и виртуална.  Peace

Надявам се да ме приемете обратно ... блудната дъщеря се завръща!  Crazy Mr. Green Mr. Green

Честит празник на момченцето на Лени. Да е жив и здрав, щастлив, да има прекрасно детство!  Crazy

Авлигче, тъкмо оправдание да наваксаш с четенето!  Crazy Heart Eyes

Мариет, юпиииии!!!!  Ето ме, скоро ще ти честитя новата баня. Искаме снимки, ако решиш да споделиш!  Peace Crazy Crazy

Деси, завиждам искрено за морския бряг. Радвам се, че си си починала!  Hug Crazy

НелчеHug Hug Hug  А как ми се ходи и на театъррр!!!  Crazy Heart Eyes Heart Eyes

Дев, съчувствам ти искрено за колата. Казвай ако има нещо, с което да помогнем, бащата на МП разбира доста от коли, МП самия също.  Hug Peace

Дадка, за четци аз мога само да казвам хубави неща. Аз лично имам Киндъл 4 wifi, с 6-инчов дисплей, без подсветка и тъч скрийн. Вече от 3 или 4 години го имам, в последната година не го ползвам много, просто защото мога да се добера до почти всяка книга, но понякога ми е готино да си кача някоя книга и на него да си чета. Удобно е, защото можеш да носиш хиляди книги в нещо, което е колкото тетрадка като размер. На моя паметта е 2ГБ, а ориентировъчно една книга е стотина КБ .... Това е огромно пространство.
Иначе, аз смятам, че един четец не бива да има подсветка и да е с Е-инк технология, нали това е идеята, да наподобява хартия и да не мори очите ....  Peace
Покетбук са добра марка, Киндъл са пионерите и на върха на пазара, за Нуук съм чувала добри отзиви ..  Peace
Чакаме скоро да се похвалиш с електронна книга!  Crazy

Пете, не си само ти на черешата, но сякаш само ти не си позволяваш да отмориш или просто го правиш по друг начин .... Само дано успяваш да си починеш между задачите, иначе прегарянето ти е в кърпа вързано ...  Peace Hug Hug

Покрай мен нещата са г/д същите, с изключението, че у нас започнахме едно начинание, което направо ми стопи лагерите в събота. Изнасяме цялата ми стая в хола, за да остане само под и да оправим паркета, защото се борим с дървояди ...  ooooh! Беше много стресиращо да узная, че в единствения си почивен ден, трябва да изнеса всичко от стаята, а не само бюрото и компютъра както си мислех преди това.  ooooh!

На фронта с книгите, ми е мъчно да призная, че не се разбрах изобщо с "Жената жерав". Повечето от хората около мен знаят колко я пазих тази книга за специален момент, очаквах ужасно много да ми хареса, да не мога да я пусна. Е, пример как не трябва да съдим за книгата по корицата. Ужасно скучно повествование, объркано, разхвърляно, нищо не разбрах ... докарах я до половината и ... я зарязах. Може би някой ден отново ще й дам шанс, но ще е много нататък....  ooooh!

За разтуха, реших най-накрая да започна "Баба праща поздрави и се извинява", много ми харесва, 100тина странички прочетох от раз. Забавна, интересна, много смешно написана.  Heart Eyes
За после съм си приготвила "Бруклин" от Колм Тойбин, "Пътят към дома" от Роуз Тримейн и "С лице към изгряващото слънце" на Джон Макгахърн. В две от книгите е намесена Ирландия, в други две е намесена емигрантска нотка ... Дали пък не искам да емигрирам в Ирландия?  Mr. Green Laughing Joy  Що пък не, не бих имала нищо против и Джерард Бътлър да ме посрещне на летището!!!  Whistling Heart Eyes Heart Eyes

Хайде, приятен следобед на всички, много се радвам, че отново съм при вас!  Hug Hug
Виж целия пост
# 641
Бъбълче  Hug
Виж целия пост
# 642
Бъбъл, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes! Добре си дошла отново, стой си тук, липсваш!
Ще покажа, разбира се, още мъъъничко и е готова.
Виж целия пост
# 643


Твърде много ми липсвате, за да мога да се откъсна толкова лесно от компанията ви, макар и виртуална.  Peace



 Благодаря ти! Казвам го със сълзи в очите и съм безкрайно, безумно благодарна за това мъдро решение. А сега вече ще прочета целия ти пост.

 Прегръщам те, Бъбъл!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 644
 Лени, впечатлена съм от уменията ти! Бих грабнала един Батман, нека да е в жълто.  newsm74

 Бъб, очаквах да ти допадне "Жената жерав". Дали не си малка за нея, не знам защо те е накарала чак да я зарежеш. Да я четеш трудно - да, но зарязването.  newsm78 Това показва тотално нехаресване. Ама пробвай пак да я прочетеш следнамсиколкогодини.  Grinning Аз четох и Бабата, и Уве и повече ми допадна Уве. Третата книга я нямам още, но ми се иска да прочета и нея. Преди малко прочетох на едно друго място, че третата прилича повече на Уве и това ми хареса. А пък свекърва ми полудя и по двете.  Wink

 Бъб, ами отиди на театър, щом ти се ходи. Поне при вас театри и постановки колкото щеш. Или така си мисля, не знам. При нас вече чак през септември, следва отдих за актьорите.

 Айде сега, да видим каква ще я върша, че и през банята да мина после.  bye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия