Априлски мами 2016 - Тема 1

  • 40 622
  • 743
# 540
как сте с нощните хранения момичета? Понаспивате ли се?
Виж целия пост
# 541
Аз не мога да се оплача. Наспиваме се и двете. Вечер я слагам при мен на спалнята и ако се разбуди през нощта й давам гърда. Обаче заспива само ако съм до нея легнала и лампата изгасена. Таткото го изгонихме в другата стая.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 542
За Пловдив мога да дам линк към плуване за бебета, ако някой се интересува. Още не съм водила Макси, не ни е останало време.
Той следи играчки и мен от скоро, да кажем след втория месец. Преди дни купихме 2 въртележки, но аз съм му по-интересна. Във всеки удобен момент го държа на рамене, много му е интересно да гледа, като маймунки сме.
Още го храня вечер. Заспива към 10 или 11, събужда се към 3, после към 5 и от там нататък на всеки час и мама става Grinning Обаче явно съм свикнала, повечето пъти се чувствам наспана. Спим двамата на спалнята, а таткото на дивана  Crazy
Виж целия пост
# 543
Аз днес го забелязах, че следи играчки и е обогатил репертоара от гукане. Иначе нас постоянно ни следи, особено мен.
Кърмим се нощем, спи като цар между мен и съпружето Grinning  Но аз си лягам с малкия към 21-22 и така се наспивам. Иначе абсурд да ги събера повече от 4 часа.
Виж целия пост
# 544
Здравейте мами , нямам време да пиша все сме навън, а когато сме вътре гледам нещо да посвърша, на 15.06. бяхме на консултация с ваксина, 6,700кг и 64 см сме, след ваксината беше кисел с лека Т. Времето лети децата си растат. Не е лесно да си майка за всичко се притесняваш и мислиш.Но нали са казали хората, Така растат децата и така стареят майките Simple Smile
Виж целия пост
# 545
И ние в началото спяхме тримата, но малкия спи много леко и никой не бива да го докосва, иначе се буди. Затова таткото е на дивана.
Вчера бях на преглед при моята гинеколожка. Много се зарадва да ме види, аз нея също - спомних си за бременните моменти Heart Eyes Каза, че се гордее с мен, че кърмя, защото много от нейните пациентки се отказвали. Мило ми стана. Прегледа ме вагинално, аз се чувствах като девствена Laughing все още не съм правила секс, ще трябва да се прежаля заради моя, и на него не му е лесно. Въпреки че разреза от секциото ми е чувствителен, а областта над него ми е някакси изтръпнала и безчувствена, се видя, че вътре всичко е зарастнало, дори мога да правя коремни преси. Тъкмо се чудех как да запълня свободното си време, а и имам много енергия, нали се наспивам Joy
Виж целия пост
# 546
Аз не мога да се оплача - последно хранене след банята към 22:30-23:00 и после будене към 3, но само за да я обърна по корем и евентуално вода и след това хранене след 7 сутринта, понякога откарва и до 9 да спи Simple Smile
Виж целия пост
# 547
И аз не мога да се оплача хич, даже ме е страх да се похваля  Confused, заспива към 22:30-23 часа и се събужда към 7 сутринта, хапва и си доспива до 10-11 часа.
Виж целия пост
# 548
Аз записах час Тервел на плуване ( Пловдив). Исках още по-рано( сега е на 2 месеца и половина, но все нещо ставаше, а и се оказа, че вече плуването не ни е много наблизо, защото са сменили басейна. Преди беше по договаряне в удобен за бебето час, сега са фиксирани и всички са след 12...... Sad Но много искам да му направя този кеф, Успяхме да се вредим сега вторник, който идва. Ще пиша как е минало като се върнем......
Виж целия пост
# 549
Мами, как слагате ваксините? Две наведнъж или поотделно? Аз предпочитам да са отделно. Страх ме е да са две наведнъж. Смятате ли всички да ги слагате? Чета, че много мами се отказват от ваксините.
Виж целия пост
# 550
За храненията - при нас е различно. Но общо взето се наспивам, защото прави една по-дълга пауза от 5-7часа. Вчера например, понеже не заспа по-рано, я кърмих около полунощ, а после се събуди в 7 и нещо, хапна и пак заспа. Общо взето, ако беше само тя, щях да се наспивам и по-добре тези дни. Ама баткото става рано-рано и той. Тая сутрин даже нямаше 6, а човекът решил, че иска да му се чете приказка Crazy
Ваксини ще слагаме, да. Страх, не страх - всичките задължителни.
Виж целия пост
# 551
Хариста, ще се радвам да се засечем някой път bouquet
А басейна в Райски кът ли е?
Виж целия пост
# 552
Хариста, ще се радвам да се засечем някой път bouquet
А басейна в Райски кът ли е?
Аз нямам нищо против, предполагам, че и Тервел и Максим няма да имат Simple Smile
Да, за там. Оказа се, че вече не ползват басейна( от тази година) на Кендрос Simple Smile
И вие ли там ще/ходите?
Виж целия пост
# 553
Да, там. Другаде не знам да има. И аз исках да отидем по-рано, още като навърши месец, но не съм шофьор и ми е далеко (в Кючука съм). Но скоро трябва да се няканя.
Виж целия пост
# 554
Много топлооо  Tired Няма въздух!
А другата седмица ще ставаме кумове в Пловдив. Там не ми се мисли вече. Мама каза да не взимаме малкия, но не мога да го оставя за 3 дни. Какво ще правя без него?  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия