
Моят младеж последните няколко вечери яде през 30минути...Какво е това ядене-не знам.



Най-спокойно ми е около 19 да излезем. Затова гледам по-рано да я изкъпя, да сме хапнали и да излизаме. До 21-22 си обикаляме. Като се поскрие слънцето, направо свалям сенника и да си зяпа дърветата и стълбовете на воля
Бих искала да си взема тернометър за измерване температурата на бебчетата нооооо не мога да реша какъв да избера за ухо или чело. Вие какви тернометри използвате???? Най -важно е да мери вярно.
Иначе от електронните най-добри са на Microlife. 



И Тервел почва третия месец.
. Оказа се, че стомахчето й е пълно с въздух, който трудно изкарва и затова не иска да яде. До кога ще е това незнам. Засега съм спокойна, защото предния месец качи 1500 гр. и си върви едричка но ще видим. Дано минава по-бързо.
Препоръчани теми