Априлски мами 2016 - Тема 1

  • 40 621
  • 743
# 705
Джейн, пиши в ей тази тема за кърменето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=927770;topicrefid=19 За мен най-логичното нещо, което да направиш, за да увеличиш кърмата, е да кърмиш по-често. Сигурна съм, че в темичката за кърменето ще ти помогнат опитните мами Hug
Знам я темичката, писах... благодаря  Hug
Виж целия пост
# 706
Момичета  много съм притеснена ..малкият вече 5дни не е правил голямата работа,а сме изцяло на кърма  Shocked Rolling Eyes  някой ако може да даде съвет

Докато бяхме изцяло на кърма и при нас имаше такива моменти. Бях се притеснила доста, но педиатърката каза, че е нормално. Важното е, когато я свърши работата да е меко и на каша, а не твърдо и сухо. Също знам, че щом е само на кърма няма как да се запече  newsm78
Виж целия пост
# 707
Джейн, а днес как е бебчо? Суче ли?
Виж целия пост
# 708
Суче, но не много продължително. Но пък имаше вече два ннаакани памперса и поне един напишкан. Притеснявам се какво ще стане вечерта, след 5ч, тогава е най-зле.
Казаха ми, че трябвало да се храня повече.
Виж целия пост
# 709
На мен, когато ми беше намаляша кърмата, си купих сминдух капсули  (не се пият ако имаш проблем с щитовидната жлеза). Също така много вода, бадеми, орехи и жито
Виж целия пост
# 710
Момичета благодаря ви за съветите!Днес все още си чакаме да видим.... CryИначе памперсите са си мокрички постоянно но днес е много раздразнителен и не желае да лежи по гръб!
Виж целия пост
# 711
Аз пак съм запушила канал май ooooh! Гърдата е със зачервени участъци и ме наболява. Почвам направо пак с лецитина Confused
Виж целия пост
# 712
Хей, как сте с нощния сън? Малката прави по 9-10 часа сън, като до преди две вечери се будеше поне два пъти да цока в просъница. Две вечери пропуска. Дълъг ли е много този интервал и трябва ли поне веднъж да я събуждам да яде? На 19.07 става на 3 месеца.
Виж целия пост
# 713
Аз не бих я будила. Нека си спи. Мама също Wink
Виж целия пост
# 714
Работата при мен се влошава. Вече съм с 39.5. АГ ми изписа разни хомеопатии +достинекс, за да понамалим кърмата малко. Стискайте палци, че иначе ме чака АБ Tired
Виж целия пост
# 715
Цветна палитра, късмет. Дано се разминат нещата и да не се стигне до АБ. Аз вчера пих лактагонен чай, зада увелича кърмата и тази сутрин се събудих с бучки и болки в гърдата.   Crazy
Виж целия пост
# 716
Възможно е и заради по-дългата пауза да са ти били по-напрегнати гърдите. Иначе аз не бих будила...
цветна палитра, дано скоро мине... цеди до откат!  Hug
Виж целия пост
# 717
Вашите бебчета търкат ли си очичките? Питам се да не би климатикът да изсушава много въздуха newsm78 или малкия просто е открил още едно нещо, което може да прави с ръчички?
В последната му пелена видях червеникави жилки. Дано да е еднократно...
Виж целия пост
# 718
Беба търка очи като и се спи..., уж беше махнала нощното хранене, а вчера в 3 ме изненада Sad
Аз имам друг проблем..., не ще да стои в количката Sad
Не смея да излезна навън, те са едни ревове чак до посиняване докато не я гушна, но не става, пресичам улици, държа бебе, количката се гъне навсякъде, вчера бях пред нервна криза Sad
Виж целия пост
# 719
И ние сме на климатик и с влагоабсорбатор, но ги търка само като му се спи много Wink
И през нощта кърмя, но той не се събужда никога, само мрънка и се върти, като го усетя, ставам, кърмя и го връщам да спи, дори не го оригвам, за да не се събуди като го изправя ( и никога не е имал проблем с това).
Addicted2U, ще мине Wink Не е бил запечен нали?
Маги, пробвала ли си със слинг?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия