Звездни компромати- 285 част

  • 122 646
  • 731
# 720
Кейт Мос Изпокъсала си е роклята чак
Отвращава ме тази жена. Ако бях мъж, никога не бих погледнал този самоходен трипер.

Жалка гледка е тази женица  Confused ooooh!

Павел е много хубав, отдавна съм го забелязала, има индивидуалност.
Което не мога да кажа за гаджето му - красива, но без индивидуалност, само една голяма уста  Whistling
Виж целия пост
# 721
Ох, що ли го пуснах?! Crazy Заплеснах се по китариста с растите... Flutter
http://www.img-share.eu/f/images/208/rasti6OxekV5.jpg

Джейсън Мамоа в БГ вариант.  Mr. Green

Един Лапо Елкан от мен, татуиран и 40 годишен  Heart Eyes
Скрит текст:
Виж целия пост
# 722
Идеята за готини 45-50 годишни татуирани пичове не е лоша Laughing  усещам, че ще завалят снимки Blush

Правилно усещаш. Преди си мислех, че към 50 и + мъжете определено са чичаци. Дали с напредването на моята възраст (като станеш на 40...) или друго, но този мъж направо ми е мега харизматичен. Някои биха го определили за грозен, други - за красив. Както казва моят вкъщи "Абе даже и аз като мъж признавам, че има нещо във физиономията, което определено е запомнящо се".

Mads Mikkelsen Определено не бих  го върнала изобщо
И не се подигравайте, че стои на пръсти, ей! Човекът е бил танцьор сумати време все пак. В момента на 51.
Виж целия пост
# 723
Татуираните, които показвате не са се нарисували по лицето и врата чак до брадата, както и целите ръце чак на всеки пръст. Това е доста тежко положение.
Виж целия пост
# 724
Mads Mikkelsen Определено не бих  го върнала изобщо
И не се подигравайте, че стои на пръсти, ей! Човекът е бил танцьор сумати време все пак. В момента на 51.
Мадс е изумително магнетичен. Заради него бих върнала десет павеловци (а на мен момчето страшно много ми харесва).

Пина, приготвила съм ти един до врата татуиран за сефте в другата тема Wink

п.п. този ръкав е много идеен
Виж целия пост
# 725
Добавям Лени КравицHeart Eyes
Виж целия пост
# 726
В известна степен татуировката краси мъжа, но когато е с мярка  Peace
Скрит текст:
Со Джи Соп(корейски актьор) почти на 40 е  Grinning
Виж целия пост
# 727
Дане, тази специално татуировка на мен ми е грозна Rolling Eyes
Виж целия пост
# 728

Този никой да не ми го пипа!  Laughing
Виж целия пост
# 729
Може, не съм специалист и не харесвам много нашарени. Лично тази ми е приемлива  Grinning
Виж целия пост
# 730
Аз не знам коя е другата тема, някъде пак мъже ли гледате?  Simple Smile  Татуирани харесвам, но на лицето е доста екстремно, продължавам да го твърдя. По тялото и празен сантиметър да не е останла, като се облечеш с дрехи можеш да скриеш всичко и да се появишпред света в нужния вид за всяка ситуация. Докато това на лицето е такава дамга, че няма никакъв шанс. Твърде смело е, толкова смело, че не знам. Трябва да си е сменил всички лични документи, след като си е драснал тия завъртулки там. И се отбелязва като особен белег. Може Майк Тайсън да покажете, колко е секси с нарисувано лице, ама не става, нали?!  Laughing
Виж целия пост
# 731
НОВА ТЕМА, още татуировки Mr. Green


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия