Жалка гледка е тази женица

Павел е много хубав, отдавна съм го забелязала, има индивидуалност.
Което не мога да кажа за гаджето му - красива, но без индивидуалност, само една голяма уста

Заплеснах се по китариста с растите... 




Татуирани харесвам, но на лицето е доста екстремно, продължавам да го твърдя. По тялото и празен сантиметър да не е останла, като се облечеш с дрехи можеш да скриеш всичко и да се появишпред света в нужния вид за всяка ситуация. Докато това на лицето е такава дамга, че няма никакъв шанс. Твърде смело е, толкова смело, че не знам. Трябва да си е сменил всички лични документи, след като си е драснал тия завъртулки там. И се отбелязва като особен белег. Може Майк Тайсън да покажете, колко е секси с нарисувано лице, ама не става, нали?! Препоръчани теми