Искам да кажа ... (78)

  • 77 145
  • 745
# 345
Жармен, в боба се слага джоджен. Simple Smile
Пък на теб като ти харесва,  си го прави с мента.
Виж целия пост
# 346
За  мен кулинарията е хоби . Не се придържам към строги правила .
  Обикновено навика да се поставя всичко в рамка пречи  ....... на кое може сами да се сетите .
На творческата мисъл . На това да си толерантен към инакомислещият .
   Не се придържам към канони .   Joy
Виж целия пост
# 347
Зелена салата с пресен гьозум някой да е пробвал? Казаха ми, че ставало добре, но още не съм пробвала...
Виж целия пост
# 348
Зелена салата с пресен гьозум някой да е пробвал? Казаха ми, че ставало добре, но още не съм пробвала...

И аз обичам мерудия.  Laughing Особено ако е на всяко гърне.  Joy

За неразбралите, баба ми казваше "мерудия" на въпросната подправка.  Laughing
Виж целия пост
# 349
Във Велинград мерудия означава която и да е подправка например.
 По моя край е магданоз.
  В селото на ММ меруде наричат сминдуха.
Виж целия пост
# 350
Мерудията не е джоджен.
И аз на боба и лещата винаги слагам джоджен/ гьозум.


Виж целия пост
# 351
Мерудията не е джоджен.
И аз на боба и лещата винаги слагам джоджен/ гьозум.




Четете, моля ви се с разбиране! Аз не съм казала,че е! Казах, че БАБА МИ ТАКА Я НАРИЧАШЕ!

Освен всичко, използвах думата, за да направя каламбур (нали така се казваше)?
Виж целия пост
# 352
Ха, добро утро.
Как спахте?

Днес ми е важно да не вали, поне до обяд, че майка ми от няколко дни ме врънка да отида да берем череши.
Виж целия пост
# 353
Ха, добро утро и от мен.
Колко да съм спала към 6ч. се кукнаха, вече
от 30 мин. са на улицата карат колело  ooooh!

Красавица е малката на Силвето. Heart Eyes
Честита радост Жармен. bouquet
Виж целия пост
# 354
Добро утро!

Спах отлично  Laughing  

Лиляна, дано времето да позволи да берете череши. Аз снощи си купих и си ги изядох и ме заболя стомаха... Лакома работа.

Взех комбинирани пералня и сушилня, защото нямам място за отделна сушилня, а имам нужда. На първия етаж сме и е голяма мръсотия. Зимата пък горят много дърва в нашия квартал и съвсем не става за простиране... Ще видим как работи.  Сега трябва да измисля къде да набутам и една съдомиялна и ще съм доволна от живота  Laughing
Виж целия пост
# 355
Добро утро и от мен.Мислех да поспя,но мъжът ми се обади д акаже ,че ще мие колата  Shockedей така да си знам.Днес има слънце.И аз обичам много череши.
Виж целия пост
# 356
Искам череши,в Лидл са около 9 лв./кг  Joy
 Снощи на лични ми писаха,че съм дрогирана и пияна.Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 357
При нас на пазара са по 4,50 какви ти 9 лв.
Ако беше дрогирана и пияна как щеше още да си рано рано тук?Бая силно ще вземаш нещо  newsm78метни насам.
Виж целия пост
# 358
Защо не ви виждам аватарите? Лиляна, midnightstar и Evil например са без аватари в момента.
Виж целия пост
# 359
Защо не ви виждам аватарите? Лиляна, midnightstar и Evil например са без аватари в момента.
Сайтовете, където са ги сложили не работят/не позволяват да се ползват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия