Искам да кажа ... (78)

  • 77 144
  • 745
# 420
 И двете песни са огромна гнус - са втората предполагам - спрях я на няма и 10 секунда .  Sick
 

  открих си нов любимец  Heart Eyes
   
Виж целия пост
# 421
Софи, щом не е рекъл ферма да прави, пак си добре:))))
Страшен смях имаше с едни румънци на чек ина, не им влазя куфрето, тикат, бутат не ще, молиха се, обясняваха на чист румънски, но испанката непреклонна. Че като се ядоса руманещето и взе да скача върху колелата, щото те пречеха, начи пукнах се от смях, чупи и псува, дано се е оправил човечеца,
че тръгахме и не видях развръзката:))
Специално отиаме по- рано на летището, много е яко да гледаш хората, всеки бърза нанякъде, различни езици изобщо обичам летищата:)
Виж целия пост
# 422
       Изумявам се от човешката направа, по-жалко и недостойно същество от човек няма. Днес ме връхлетя внезапно ужасяваща новина, моля, чувствителните да не четат newsm45

   
Скрит текст:
  Отровиха ми котето. Беше само на две години, толкова мило и гальовно същество, толкова внимателно.И друга котка имах, не по-малко любима, но своенравна .А това, малкото на кого стори зло, че е трябвало да умре в мъки... Детето ми още не знае и с мъжа ми решихме да не му казваме. Котетата живееха в селската ни къща, днес мъжът ми го намерил пред огнището .Нямам сили да ровя за снимки, но съм го показвала в "Покажи се". Сърцето ми се разкъса, ами ако току-що отровено коте се доближи до дете?  Добре, че не се случи, ние с детето да го намерим. Ох...

Големи гадини сме това, хората, презрени нищожества сме! Ама...сметките се водят там, някъде...
Виж целия пост
# 423

Не те е срам. Crossing Arms
Виж целия пост
# 424
Светкавица,
Скрит текст:
съжалявам много и не знам какво да ти кажа, освен че не преносно, а съвсем буквално бих осакатила извършителя за подобно нещо, без пет пари да давам за човеколюбието. Това няма да върне котето, но сериозно съм си мислела, че няколко неспособни да живеят нормално остатъка от живота си изроди, биха възспрели останалите от изродщини.
Виж целия пост
# 425
Светкавица, отвратително деяние, много съжалявам:(
Виж целия пост
# 426
Светкавица  Hug  На мен са ми тровили коте и убивали кученце  Hug
 Чек
Скрит текст:
навирам се  под бюрото от срам , ма аз от начало не го харесвах . Ни Слай , ни Ван Дам.
 Бяхме четири притятелки - едната беше луда по Арни , другата по Силвестърчо , третата по Ван Дам и аз най - накрая си харесах Брандън Ли и ..........  няма и след година загина нелепо .  Cry
Виж целия пост
# 427
Светкавица, доядя ме много за котето. Имай предвид, че по селата слагат отрови и разни капани заради  диви животни. Може да разпиташ съседите дали някой го прави, защото ако е така, може да се случи пак. На нашето село така майка ми видяла обесен нашия котарак, докато показвала градината на гостенка, но явно току що се е хванал на примката на съседа, та го спасиха тогава.

Жаки, интересни снимки! Grinning
Виж целия пост
# 428
На Арни му харесвам само немския акцент като говори английски.
 Много му отива... Laughing
Виж целия пост
# 429

На Арни му харесвам само немския акцент като говори английски.
 Много му отива... Laughing

Особено в комбинация с вампирските зъбки.  Heart Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 430

На Арни му харесвам само немския акцент като говори английски.
 Много му отива... Laughing

Особено в комбинация с вампирските зъбки.  Heart Eyes Mr. Green
Направо я схруска Калифорнията.
 Не и прости...
Виж целия пост
# 431
     От едната страна се познаваме всички, едните имаха толкова години котка и още имат, както и куче, други имат куче.Най-вероятно не е точно от непосредствените съседи, но и няма да е от много далечните. Веднага реших да подавам жалба в полицията, все пак и малки деца има в това село, но мъжът ми не е съгласен. А той първи е видял животното, дори не ми е разказал всичко...Днес пак се карах на детето да не пипа улични животни, защото като малък имаше някакви алергични реакции, а той ми казва."Мамо, нали животните имат нужда от любов" Cry Cry Cry

      Мислите ли, че трябва да кажа на детето? Ние там не ходим често, мога и да го излъжа, че котето се е загубило, но ще ми тежи тази лъжа.Чудя се и на майка ми как да кажа, тя е на повече от 70г.

     
Виж целия пост
# 432

      Мислите ли, че трябва да кажа на детето? Ние там не ходим често, мога и да го излъжа, че котето се е загубило, но ще ми тежи тази лъжа.Чудя се и на майка ми как да кажа, тя е на повече от 70г.

      

Измисли нещо и ги излъжи без въобще да се замисляш. Истината не им е нужна в този случай.


Направо я схруска Калифорнията.
 Не и прости...

Те пък много убави.
Виж целия пост
# 433
Не бих казала, ще го преживее по- тежко детето, ако знае, че е убито. Кажи че е избягало.

Уиз пак ще закъсняват...не се знае колко, сефте...
Виж целия пост
# 434

      Мислите ли, че трябва да кажа на детето? Ние там не ходим често, мога и да го излъжа, че котето се е загубило, но ще ми тежи тази лъжа.Чудя се и на майка ми как да кажа, тя е на повече от 70г.

      

Измисли нещо и ги излъжи без въобще да се замисляш. Истината не им е нужна в този случай.


Направо я схруска Калифорнията.
 Не и прости...

Те пък много убави.

На мнението на Чек съм. Спести им детайлите. Изгубило се. Щом ние, чуждите хора се потресохме, представям си близките как ще реагират.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия