
Димитрова днес е била на изпит, стяга се за купон и за още един изпит. Ето, почерпете се за здравето на голямото ѝ момиче
Тортичка и боза.На мама и татко наздраве!
Пожелавам ви хубава вечер!


Тортичка и боза.
за всички по случай деня на приятелството, радвам се, че попаднах в тази група и че се запознах с част от вас реално, а с другите за сега само виртуално, но се надявам скоро това да се поправи
Прекрасни са емоциите, които ми давате, радвам и се вълнувам с всички вас. Благодаря ви , че ви има 
Джули, браво на детенце, пожелавам и да стъпва смело и стабилно в живота и да ви носи мн мн щастие.
Сети , избрали сте си мн хубаво място за да орисате пътя на малкия, аз също мн ще се радвам да се видим на някоя от срещите стига да можеш да дойдеш. Що се отнася до срещите мн бих се радвала да ви видя и да си поговоря с вас. Кати, пожелавам ти мн приятно изкарване на отпуската и на сбирката- аз мн обичам такива събирания и всеки път си изкарвам мн хубаво и със съучениците и със състудентите, така че се надявам да ни разкажеш после всички емоции които си събрала на срещата. Специални поздравления за абитуриентите, които са се справили успешно с изпитите, пожелавам им мн успех във всичко с което се захванат. За всички които не успях да спомена
Хубава вечер 

ви всички и ви пожелавам един много слънчев ден 


Ще ходят на екскурзия до Боровец. Снощи забравила да си поиска парите ... тя забравила, аз да съм стресирана цял ден. Дай пари ... в 6 и 15. 

, моята пък все ми казваше, че нещо и трябва за училище вечер преди лягане - иди, че го търси по нощите. То, ако са пари - ще се намерят, ама разни материали, необходими за следващия учебен ден
. Да си кажа и аз мнението за допълнителните дейности в ДГ, въпреки че мисля, че при Димитрова балетът не е към ДГ. Всичко зависи от педагога, който обучава децата. В градината на дъщеря ми допълнителните дейности са: театър, АЕ, йога и народни танци. Преподават се от самите учители (с изключение на АЕ), работещи там и таксите, които ни събират отиват като членски внос в настоятелството на ДГ. Моето дете ходи на йога и народни танци и в края на всяка година (две, досега) имаме открит урок, за да ни покажат какво са научили през годината. Аз съм много доволна от преподаването и от наученото, макар, че моето гардже, едва ли ще танцува хора, малко си е "вързано в краката", ама времето ще покаже. Таксите не са чак толкова непосилни - 1,50 на присъствен час. Малката цяла година ме моли да я запиша и на АЕ, тя сама пожела да ходи на йога и народни танци, не съм я насилвала, но АЕ - не я записах. Учителите, които водят допълнителните дейности, знаят имената на децата, защото те са преподаватели в тази ДГ и познават всички деца от нея. Не виждам никакъв смисъл в това да го учи от толкова малка. И тия допълнителни дейности, явно, във всяка община, както и таксите за ДГ са различни. Шашнах се като прочетох, че кативита е давала по 200 лв за тях. Това за месец ли? И в този ред на мисли, ако майките с деца в ДГ искат да споделят какви парички плащат за ДГ. Например в моята община таксата на ден е 2 лв., но има месечен абонамент 10 лв. Абонаментът се заплаща, независимо дали ходиш на ДГ или не ходиш (по болест или семейни причини), а 2 лв. на ден се плащат само за присъствие. От абонамент се освобождават децата в 3 и Ч група (предучилищна), но само от септември до май (учебната година). В близка до нашата община си има постоянна такса, определяща се от дохода на родителите. В общината, където живее съпругът ми се заплаща по 2,50 лв. на присъствен ден и няма абонаментна такса, но не знам от какво се освобождават като станат 3 и 4 група, защото нали, по закон в предучилищна възраст са им безплатни учебниците и обучението.
мила, щом това е трябвало да стане, добре че е било в началото на бремеността, а не както се случи с моя колежка в 6-7 месец. Бъди силна!
. В училище също имаха такива театри и фокуси, но вече не помня цени. Имаме и плуване, два пъти седмично, в басейна на ДГ - безплатно, ама освен цопането във вода от него няма никаквъв смисъл
Така е трябвало да стане.И аз щях през септември да стана баба за пети път, но не би. Дори не успях да сподля
Кураж, миличка. Щом го искате, ще стане.
Съпруга съм на редник.От Пазарджик сме. Имаме едно детенце на 2г и 8м. Никол. По-назад бях писала, че ще ходим на море на св. Константин и Елена в хотел Маяк, но никой не ми обърна внимание.
Ако все пак някой има информация за там, нека я сподели.
Препоръчани теми