А таблетките, които ми помагаха ги няма в БГ (от Германия са) и съм затруднена със снабдяването. Тия хапчета, които са по нашите аптеки не ми помагат- пробвах почти всички
Но явно греши. Утре ще ходя пак при нея за цитонамазката.
. Сигурно е за 3-тата сливица, нали?
Но явно греши. Утре ще ходя пак при нея за цитонамазката.
Пия си безрезултатно хормоните (този месец ми смениха Дуфастона с друг прогестеронов препарат, но не му знам името). Но кървенето все така си продължава. Гинекологът ми иска да ми прави кюретаж, а аз все отлагам. Знам, че е безсмислено- миналият път нямаше никакъв ефект
Пия си безрезултатно хормоните (този месец ми смениха Дуфастона с друг прогестеронов препарат, но не му знам името). Но кървенето все така си продължава. Гинекологът ми иска да ми прави кюретаж, а аз все отлагам. Знам, че е безсмислено- миналият път нямаше никакъв ефект 
.
Препоръчани теми