
Ох, толкова се радвам, че настоях!!!!
.
Вие хвърлихте ли ги някъде ? На баткото още не сме, но на малчо падна докато бяхме във Варна и затова решихме там 

Като ми писахте за проблемите с бялата кожа,ми стана по-ясно,какво е имала в предвид педи.Кьм края на м.юни сме на преглед,и вко много мрьнка за кг.и какво ли не,ще я сменим.Аз още мажа след баня с бебешко олио.От време на време има белене на кожичката.Не е сериозен проблем,но си иска овлажняване.Чудя се,бебешкото мояко,по-хубаво ли е за лятото?Мис Октомври,я стягай юздите на домашните ти любимци!Т.е.на мьж ти и майка му.Много е лесно да ходи да се хвали из сьседите с бебето,но ако не дай Боже се разболее,ще ти го врьчи за ремонт.Тогава едва ли ще и се дежури.Вьвежлай ред,докато е рано още.Бива да си замьлчиш,ако е за ден-два,ама ежедневно...по-добре недей
За съжаление, не ти, а ТМ трябва да предприеме нещо. Няма как ти да й кажеш каквото и да било без да се скарате... На него би му простила. А той какво мисли по въпроса? И аз се оплаквах от моята, но след няколко разговора с ММ вече е доста по-обрана и ме пита за всичко
Пък аз си мислех, че в Япония няма нужда да настояваш за лечение. Уж са им доста кадърни лекарите.
ю never ever! 
Препоръчани теми