Зъбче вече се белее , септемврийче весело се смее! тема №7

  • 56 761
  • 709
# 465
Нашият беше на басейн в събота, ама му хареса. Каката почти на 6 г. вече е жива русалка, не можеш да я извадиш от водата, плува, гмурка се, търси съкровища. Сигурно и малчо ще е така.
Виж целия пост
# 466
Bibi76,на какъв басейн бяхте? Питам,защото и ние мислим да заведем малчо,но не знам къде е подходящо? На обикновен с детски басейн,на минерален или някакъв друг?
Виж целия пост
# 467
Ако плаче от водата пробвай да я вкарваш постепенно, много бавно. Може и да й е студено и докато привикне с температурата. Понякога и от вълните се плашат.
За храната се надявам да имат бебешки щанд в инклузива. Ако не - ще караме на супи и задушени зеленчуци. А в Синеморец видях и детска кухня че доставят, ако толкова я закъсаме. Иначе моя вече пюрета не ще. Или да е по на едро намачкано, или на малки парченца и си ги яде с ръце.

биби76, на коя кухня доставят в Синеморец. Ние като ходим през август да се възползвам и аз. Ние днес се връщаме от Созопол и ние бяхме на Каваци и беше супер. Малко му е подсечено дупето от водата, но от първия ден му хареса и се забавляваше. В басейнчето не му се стоеше. Хареса му да гони вълните и да бяга после от тях.  Hug Плажът е страхотен на Каваци. Водата изглеждаше чиста. Сега съм хвърлила око на хотел до Златна рибка от северната страна на Созопол. Много ми хареса че има много семейни хотелчета със студиа и апартаменти. Изкарахме си чудесно.
Виж целия пост
# 468
Детската кухня е Бамбини.
Басейна беше обикновен, водата беше топла. Имаме вила на 60 км. от София и в района има няколко добре подържани басейна. Каката преди време я топнах за първи път на басейна в Рила на Боровец на 10 месеца.
Виж целия пост
# 469
Ние сме в Гърция, добре сме засега, пу пу.
Но е много топло, имаме климатик в стаята, но ме е страх да го пускам. Вие как се охлаждате?
С приятели сме и сега взех да храня девойката им с йогурт с шоколадови топчета, надявам се да се сещате.
В бързината набутах една лъжица на Макси, дали ще му стане нещо? Много се притесних.
Виж целия пост
# 470
Значи сте топнали бебоците в морето. Водата става явно. Достатъчно топла е. Мен приятели ме изкараха луда, че смятам да вкарвам Вики в морето ... много им се ядосвам, като ми се месят.

Онли, нищо няма да му стане на Макси от една лъжичка.
Виж целия пост
# 471
Всички ли сте заместили закуската с попара? Аз още не съм, тепърва предстои тези дни.

И според мен от 1 лъжица нищо няма да му стане на Макси.
Виж целия пост
# 472
Онли, Макси най-много да си поиска още една лъжичка, със сигурност му е харесало. Няма какво да му стане от толкова малко.
Сиси, ние отдавна сме заместили закуската с попара и много я харесваме.
Виж целия пост
# 473
При нас водата вече се изчисти, има само водорасли, но боклуците ги отнесе течението.
Аз не вкарвам бебка в морето, педиатърката ме предупреди да не я топя в морето и далече от пясъка заради бактериите. Исках само крачетата да й топвам, но тя реве от морето и не става. Биби, плаши се от вълните  Sad За басейнчето носим чешмяна вода.
Аз не съм заместила закуска, давам от време на време нещо по 60 гр, защото тя не иска много-много закуска.
Виж целия пост
# 474
Никола го ваксинирах с Ротарикс специално заради морето да няма ексцесии. Майкини дойдоха за един ден с кучето и то се подриска горкото от тези бактерии във водата. Ние един ден бяхме и на басейн с Никола с поясче за бебе. Много се радваше, а в басейна нямаше други хора освен нас.
Аз също давах попара но не я иска много защото е на парченца а отказва да яде парченца.
Виж целия пост
# 475
Жорко не само закуска не е заместил, ами и другото ядене го намали, от жегите ли, незнам . Отделно пюре вече не мога да пробутам повече от 5-6 лъжички. Иска обща храна, а най-вече такава, каквато може да яде сам с пръсти. В чудо съм се видяла вече. Искам да отбивам след два- три месеца, а изобщо не мога да заместя хранене.
Виж целия пост
# 476
Прегначик, кучето се е продрискало от солта във водата, а не защото  водата е мръсна. Peace
Втора нощ Макси плаче през нощта, спи на едната си ръка и според мен му изтръпва и реве много жално и силно.
Виж целия пост
# 477
И аз не съм заместила закуската, че моята госпожица не иска да яде попара. Сухар и сирене отделно яде, но като попара - не.
Виж целия пост
# 478
И аз мисля, че кучето е пило морска вода, затова се е наакало. Simple Smile
Виж целия пост
# 479
Е нали бактериите са във водата и като е пило от нея се е наакало  Grinning Може и да е от солеността на водата, но пък баща ми беше с теорията, че ако пие от морската вода ще го запече... Не ги разбирам.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия