Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 23

  • 49 406
  • 745
# 255
Детето беше такова, защото майката си беше неадектватна спрямо него.
На три и половина да се вози в количка.
Виж целия пост
# 256
Да бе, ясно. Аз поне от половин година съм им обяснила, че няма никакъв смисъл да излизаме с количка, щото идеята е той да се движи и да се измори, а не да го бутаме в количка, да си почине, а бутащият да грохне.
Виж целия пост
# 257
на мен все още ми се налага сутрин да излизам с количка като съм сама с децата, с едно никога нямаше да си го помисля, но с две деца и сам човек е невъзможна работа, още повече, че единия изобщо не дава ръка, драсва на обратно и е невъзможно сама да ходя с двамата, но с количката сме за кратко, че не искат да седят особено в нея, вземаме си храна, пазаруваме и толкоз  Rolling Eyes иначе и моите не им пука и прашат навсякъде, изумявам се как е възможно като видя други деца как стоят до майките си Rolling Eyes единия не се връща дори да го викам по никакъв начин Rolling Eyes
Виж целия пост
# 258
Видях Лия из ФБ,голяма шнола бе  Crazy
Ми аз знам,че се изпуснах,то хормони,егн,беше ясно от последствията.За туй ми стига един брой  Laughing
Виж целия пост
# 259
Гуги, има разлика в годините и броя на децата  Peace
Това любов моя и какво беше още ми докарваше наистина уртикария.

Звезде, бясна е за три момчета. Ма да ми е жива и здрава.
Виж целия пост
# 260
Шоки, Бамба- браво за хубавите новини Hug

Звезде- не се ядосвай, ще минат и заминат нещата. Възрастните хора наистина забравят какво е било. hahaha а то май е и по-добре така hahaha hahaha
Виж целия пост
# 261
Не забравят само възрастните, всички забравят като поотраснат децата.
Редовно приятели, чиито деца съм търпяла ми обясняват,  че тяхното не било такова, само като му направели забележка и то преставало с лиготиите  Crazy
Виж целия пост
# 262
да, така е Сигма, съгласна съм Peace а туй с любов моя за пред хората, аре да не ме кефи, кой я знае тая дали в друго време си вижда детето, те такива най-много театро правят Laughing
вчера едно диване, ама мърляво проклето много ме подразни на празника, на една рампа тичат децата назад-напред, то мина покрай моя големия и му забучи як юмрук по главата, той горкия гледа като в небрано лозе, след малко отиде да дърпа малкия, изкашля му се свирепо във физиономията, бащата нищо не му каза и в двата случая, аз му повиших тон, не се сдържах, накрая и с момиченцето на една от сестрите се размина и на него забучи юмрук между очите и то горкото гледа като зашематено Rolling Eyes
иначе много е хубаво да са щури и палави децата, смятам така за нормално, неадекватно е другата крайност сакяш, само да няма агресия Rolling Eyes
Виж целия пост
# 263
А Сигме, щом можеш на площадката да си гледаш телефона, значи не е чак толкоз палава  Heart Eyes
Аз не мога за секунда да отделя поглед от двамата. В началото ми беше трудно да ги следя, ама се научих. Една майка помоли мъжа ми да изнесе един кош за боклук от площадката. Отидох само да му отворя вратата, обръщам се и виждам как големия е отворил вратата от противоположната страна и бяга към другия блок. Едвам го стигнах като му изкрещях, защото идваше кола. Направо ми идваше да го смажа от бой, цялата се бях разтреперила  Whistling
Звезди, голяма си скица, какво ти пука какво ще ти кажат, в такава ситуация отговарям че детето си е мое и ще го възпитавам както искам.
Явно тая майка е такъв характер, видях много млади майки как си отгледаха децата. Не си го слагаха много на сърце, при по-късното майчинство ти пука за много неща. Натрупала съм много житейски опит и това явно ми пречи да си отглеждам по-лежерно децата. А и с две на една възраст е много по-трудно, ако имат 4-5 год. разлика тогава положението е доста по различно.
Виж целия пост
# 264
Бамба - сигурно е така, ама около мен или са оресни пресни родители или все още нямат деца, та засега само върху възрастните имам наблюдение. Тия без деца са ми най-забавни акъл като започнат да дават. Около две седмици след като родих,  един приятел дочул в разговора с ММ, че детето е хранено към 3.30 през нощта и изумен възкликва "ама ти още ли не си му махнала нощното хранене. Ще го свикнеш на лошо." Обяснавам му, че детето само ще си махне което и да е хранене, когато няма нужда от него. Отсреща обаче се продължават обяснения от типа как щяли да пореве и да съм му дадяла вода. На въпроса дали той пие вода, когато е гладен, не получих отговор, само сконфузена физиономия hahaha

Гуге- точно такива пакостници наблюдавах днеска в парка. Раздаваха по една торба шамари на всеки, който не ги кефеше или не си даваше играчките. Още от сега се замислям как ще го науча Борис къде е границата между самозащитата и вандализма ooooh!
Виж целия пост
# 265
И аз си возя момчето в количката. Не мога да си представя да отида до кухнята, пазара, през ден до Еконт, до детския магазин и през площадката без количката. Ще съм натоварена като магаре, той ще тича в обратната посока. Него ли да вардя, бурканите с манджата ли /един път в дъжда бързах, изпуснах ги и мазалото беше налице/. А, не - мерси...Само с едно съм, но то рядко ходи в желаната от мен посока. Да не говорим, че иска да влиза в магазините, в дворовете на хората...Налага се да го възпирам през две крачки. Като го впрегна в количката, чиста работа. От 20-ина дни обаче по ред причини не се е возил в нея и ми се струва, че вече може и да не стои в количката. А тя ми е къде-къде по-удобна от триколката...

Е, вече за обръщението "Любов моя" и лигавенето ви подкрепям с три ръце Simple Smile

Виж целия пост
# 266
ЧРД на порасналото момче Марти! Да е здрав, весел, щур, с щастливо детство. Да бъде грижовен батко и прекрасен син! Пъстър празник Simple Smile

ЧРД и на порасналото момиче Бамби! Да си здрава, щастлива, все така ведра и все така борбена. Не спирай да следваш мечтите си! Една от тях, вярвам, скоро ще бъде осъществена. Наздраве! Simple Smile
Виж целия пост
# 267
Честит рожден ден на Марти и Бамба! Желая ви от все съце здраве, щастие, късмет!  bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 268
Честит рожден ден на Марти bouquet да е най-вече здрав, много весел и игрив, скоро щастлив батко nbirthday
Бамба, Честит рожден ден bouquet бъди здрава и тази година да се сдобиеш с близнаци, че количката вече чака предаване Laughing newsm67
Виж целия пост
# 269
Чести рожден ден, Марти. Да си много здрав, много палав, и да не ядосваш много мама.
Моме, да не го обзаведеш днес с едно братче  Mr. Green


ЧРД и на Бамба  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия