Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 23

  • 49 406
  • 745
# 645
Снощи от 9:30 до полунощ беше кризата. Нищо не помогна. Дано поне през деня е спокоен, явно такива си ги произвеждаме нашите момченца.
Виж целия пост
# 646
Моме, моето голямото ей така можеше по 3 часа да се дере без да спре, чудех се как му стига въздуха, че и какво гласище има, как не оглушах не знам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 647
Значи аз няма какво да се оплаквам  толкова, щото нашето дране е около 15 мин до половин час макс. Останалото са мрънканици, напъни и пръцкания.  Mr. Green
Виж целия пост
# 648
Лийкиното е вирус. Днес няма помен от Т. Педиатърката категорично отказа да  пуска каквото и да било. Ако вдигне наново- тогава. Яде, щуря, утре на детска. Сега спи, а аз сядам да чета книга  Crazy
Виж целия пост
# 649
Аз малко ще поизместя въпросите с коликите, към мамите на по-големи дечица Wink
При запичане, какъв сироп се даваше на деца?
Сега е толкова богат на плодове сезон а аз да прибягва до химии Crazy но моята глезанка не ще да хапва кайсии че и фурната ми нещо се повреди програмата можех да опека един пай  Laughing и така да и ги дам
Виж целия пост
# 650
Дуфалак- пробвай първоначално с 5 млл.
Виж целия пост
# 651
Сигма, благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 652
Аз съм ползвала свещички.
Виж целия пост
# 653
Кокона, оня ден купих, защото мислех че тия болки са от запек. Чисто ново шише, един път пито от него. Десет лева струва, а ще иде в коша. Ако искаш да ти го пратя.
Виж целия пост
# 654
Кокона, аз съм по запека Simple Smile Накисни шепа сушени сливи от днес за утре, след което ги пюрирай. При юнака действат безотказно.

Колкото до сиропчето, пробвай Фрутилакс.
Виж целия пост
# 655
Мнооооого е хубаво на морето ,ей.
Току що се прибираме, а бяхме само за 3 дни. Дано скоро ни огрее пак. От мъжо зависи.
Има го момента, че като имаш работа -нямаш време, а като имаш време- нямаш пари.
Друго си е вече с голямо дете на плажа. Само дето не излиза от водата..... newsm78
Виж целия пост
# 656
Сигме, колко време ви продължава този вирус?! Ние с моето момче сме явно по същите стъпки - цяла нощ не сме спали от повръщане. Днес се е позакрепил, но е на ръба с температурата(около37)... Отвратително нещо - измъчи се душата. И му е за пръв път и така се стресна, не знае какво му се случва... Sad
Виж целия пост
# 657
Три дни. Първият ден беше кошмар.
Виж целия пост
# 658
Уф, значи още ден и половина.. Много се надявам да сме минали най-лошото и сега да отминава вече...
Виж целия пост
# 659
 tiptoe tiptoe tiptoe

Още ми е рано, но да понауча туй-онуй отсега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия