Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво означава, когато едно растение се нарича едногодишно?
Какво може да се направи, за да се спаси черницата, която не произвежда листа?
Как да се грижа за лилиите и могат ли да оцелеят през зимата в езеро?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво означава, когато едно растение се нарича едногодишно?
Когато едно растение се нарича едногодишно, това означава, че то не може да издържи на минусови температури и слани. Независимо дали го отглеждате в саксия или в градината, това не го прави многогодишно. Например копривката е едногодишно растение, което може да се отглежда както в градина, така и в саксия, но това не я прави многогодишна.
-
Какво може да се направи, за да се спаси черницата, която не произвежда листа?
-
Как да се грижа за лилиите и могат ли да оцелеят през зимата в езеро?
-
Как да се грижа за хортензии и дали могат да бъдат преместени с нови малки листа?
-
Мога ли да засадя рози в контейнер сега?
А дано! Отивам да огледам дали в градината има място, където нищо не расте.
Мисля да отрежа мушкатато, знам, чеще му трябва време, но иначе не знам как ще му избият нови листенца? то расте на горе, но изглежда плешиво.

Какво пък, ами ако има нещо? Не знаех за това поверие, мислех, че почвата е виновна, или липсата на грижи 