Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво означава, когато едно растение се нарича едногодишно?
Какво може да се направи, за да се спаси черницата, която не произвежда листа?
Как да се грижа за лилиите и могат ли да оцелеят през зимата в езеро?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво означава, когато едно растение се нарича едногодишно?
Когато едно растение се нарича едногодишно, това означава, че то не може да издържи на минусови температури и слани. Независимо дали го отглеждате в саксия или в градината, това не го прави многогодишно. Например копривката е едногодишно растение, което може да се отглежда както в градина, така и в саксия, но това не я прави многогодишна.
-
Какво може да се направи, за да се спаси черницата, която не произвежда листа?
-
Как да се грижа за лилиите и могат ли да оцелеят през зимата в езеро?
-
Как да се грижа за хортензии и дали могат да бъдат преместени с нови малки листа?
-
Мога ли да засадя рози в контейнер сега?
Поръчах семена от разни сайтове,като се съобразих със сезона. Надявам се да поникне поне 1/2 от посятото.
Откопахме направо и ги посадих тук. Също и по 2 резници от червена,жълта и розова роза. Показа ми странен метод за засаждане-забодени в картоф.
Хубавото е, че тук почвата е богата и всичко се прихваща.
Разгледах ги на Флоров - това 32-ри номер ли трябва да е?
ако се сетя ще снимам


Ще ги изчакам до догодина, и ако наистина се окажат катерливи ще ги махна, че мястото никак не е подходящо за тях. 