Звездни компромати- 286 част

  • 110 807
  • 740
# 315
Това как ли ще се докаже? Нейната дума срещу неговата  newsm78 Очевидно сагата ще има продължение.
Със свидетели и тя сигурно е намерила.
Имала видео...
Виж целия пост
# 316
О, ако е така, милионите може да станат и доста над 50.
Виж целия пост
# 317
Излизането на Амбър от съда.. снимки и видео

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3613134/Amber-Heard-file … ace-evidence.html
Виж целия пост
# 318
Според статията на Дейли мейл - тя и Джони са се скарали в апартамента, тя е говорила с приятел по това време, а той е беснял наоколо, грабнал и телефона и я фраснал, а тя помолила приятеля да повика полицията.
Май ще се намерят свидетели.
Виж целия пост
# 319
 едва ли е било само този един път,имайки предвид състоянието на Жони. Със сигурност ще се намерят свидетели, а не ми се мисли и колко грозни детайли и кирливи ризи още ще се изкарат.
Виж целия пост
# 320
Гуинет Полтроу и Крис Мартин са официално разведени

http://life.dir.bg/news.php?id=22771412&nt=5
Виж целия пост
# 321
Джонито левичар ли е?
Виж целия пост
# 322
  Аз съм левичар, но бих могла да ти избухам един и с дясната  Sunglasses  
 Десничар е май.
Виж целия пост
# 323
С всяка ръка може да се удря и в двете посоки.

Десничар е, свири на китарата нормално.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 324
Не мога да повярвам, че ще го кажа, но ми стана супер жал за Амбър Хърд Confused. Изглежда истински съсипана. Много са чаровни тези бивши момчета, които трудно приемат,че са остарели.
Виж целия пост
# 325
 Да, много гадно са я щракнали като плаче горчиво в колата, много гнусни тея папараци понякога. Но пък още един плюс за нея са тези снимки, колкото и цинично да звучи.
Виж целия пост
# 326
оставям този казус настрана, за момента.
възможно ли е, обаче, едно такова тотално, според вас, деграде, да е толкова работливо и продуктивно, и буквално да не се спира в последните, айде бройте ги години. те, тези 400 ли бяха, милиона как се печелят?
хората в тежко състояние не могат.
другото, казах,  за момента, не бих коментирала повече.
Виж целия пост
# 327
 Зависи какво "лекарство" взема. Стивън Кинг навремето как пишеше по цели месеци без да спи....
Виж целия пост
# 328
Прави сте за ръката, може да я удари и по двете страни с едната ръка.
А на мен, семейството му с Ванеса винаги ми е изглеждало едно измъчено, дъщеря му има много празен поглед, момчето въобще не се вижда никъде, сякаш не съществува. Ванеса изглежда 10 години по-стара.
Виж целия пост
# 329
Зависи какво "лекарство" взема. Стивън Кинг навремето как пишеше по цели месеци без да спи....
На какво е бил той, че ми стана любопитно? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия