Звездни компромати- 286 част

  • 110 794
  • 740
# 420
 Joy Joy Joy
Това десет минутно мълчание в памет на Амбър ли е сега  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 421
Оксана беше записала кавгите.В съда даже се яви бившата на Гибсън и заяви,че за толкова години,той не е посягал нито на нея,нито на децата.Всичко си беше нагласено от златотърсачката и най-гадното беше,че скандалите са ставали пред момиченцето им.Мел да е мислили и той с главата си.Пред носа му излезе този брак.Толкова ли са слепи тези мъже!?
Много ми е жал за децата на Деп.Какви ли не неща ще прочетат за баща си. Sad
А при Гибсън по голямата изолация не дойде ли когато го бяха записали  на тел секретар,че псува еврейте,а както знаем те управляват Холивуд,и не само😀
Виж целия пост
# 422
Ще излезе накрая,че евреите са му резнали главата. Laughing
Виж целия пост
# 423
Шон Пен нали е побойник, бие жени, а кариерата му не е свършила с това и все още го харесват фенките?
Виж целия пост
# 424
 И Мики Рурк ги бие, и Чарли Шийн ги бие, но без жени не остават, явно всяка следваща си мисли, че на нея няма да се случи
Виж целия пост
# 425
И Алек Болдуин, ама нали сега си има нова жена и дете, може да е спрял, кой знае  Whistling
Виж целия пост
# 426
Шон Пен нали е побойник, бие жени, а кариерата му не е свършила с това и все още го харесват фенките?
На Шон Пен кариерата се крепи на два Оскара. Той не е капитан Джак Спароу все пак, пък и никога не е бил в челото на класацията на People за най-секси знаменитости.
Виж целия пост
# 427
И аз не смятам, че това е краят на кариерата на Деп, напротив - тези, които са го харесвали преди, ще оправдаят постъпките му, ще го заобичат още повече.
Виж целия пост
# 428
Аз съм на страната на Джонката. Как Амбър ще докаже, че тези многобройни драскотини по лицето й са причинени от айфона му? Удар с тъп предмет не оставя такива следи. От друга страна пък, ако преекспонира нещата, за да го одруса, щеше да се пребие по-качествено. Актриса е все пак.
Виж целия пост
# 429
И жените имат различен праг на търпимост.
Една ще търпи, друга ще се хване за най-малкото и ще ореве целия свят.
Виж целия пост
# 430
Шон Пен нали е побойник, бие жени, а кариерата му не е свършила с това и все още го харесват фенките?
Точно де, това казвам и аз във връзка с изолацията на Гибсън ,тя беше реална когато той псува еврейте и после се извини и сега всичко е ок.Те си управляват света.Забележете ,че няма и един сериал ,без еврейн или шега ,но безобидна за еврей.
Виж целия пост
# 431
Чета ви и не мога да повярвам как някои сляпо защитават любимеца си ooooh!
Виж целия пост
# 432
Въпрос към верните фенки на Деп.
В скоро време участвал ли е в някакъв стойностен филм, който заслужава да се види? А не обичайните му клоунски изпълнения  Thinking

Виж целия пост
# 433
Въпрос към верните фенки на Деп.
В скоро време участвал ли е в някакъв стойностен филм, който заслужава да се види? А не обичайните му клоунски изпълнения  Thinking
Да, Black Mass. Казвам го като човек, който от години не му е фен нито като актьор, нито като мъж. Тази роля беше много приятна изненада за мен- солидна, сериозна, в непародиен филм. Сега пак се е върнал към Тим Бъртън, надявам се за последно.
Виж целия пост
# 434
 следващата година има нови Карибски пирати, няма да са последните : )) ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия