Звездни компромати- 286 част

  • 110 793
  • 740
# 465
И нищо общо:MG18, пише се и се казва евреи  Peace
Може па за един еврей да става въпрос, айде сега и ти, не издребнявай!

Равноправие, дрън-дрън! Никога не е имало такова, само привидно и щото са разрешили на жените да носят панталони и да гласуват. Разрешили?  Thinking Даже това показва какво е всъщност... Разбира се, че Амбър е прецакана и ще е онази, която... въпреки 50, 100 или колкото там ще са милиона, ще трябва да си затваря устата и нейната "кариера" агонизира в момента.
Не разбрах защо е прецакана и за каква кариера на Амбър става въпрос?Ако целта и е била да му вземе парите,как точно се е прецакала?
Виж целия пост
# 466
Бая сте пописали, едвам изчетох всичко.
Не знам кой каза, че от телефон е малко вероятно да има белег...
Е, не е така, напълно възможно е, понеже видях с очите си как остава белег от удар с пластмасово шише в слепоочието на сина ми. Убедена съм, че при удар с телефон в лицето остава оток, червенина, и въобще това, което показва Амбър Peace

По отношение на кариерите.
Сигурна съм, че тази на Жонката няма да пострада никак. В никакъв случай няма да има отлив на хора от прожекциите на новият му филм, а, също така няма да намалеят и ангажиментите му.
Защото, тези/от пишещите тук/, които сте гледали много филми сте виждали отношението към жени, като Амбър в Холивуд, хванали се с богати чичковци. За нея ще се говори, че го е "одрусала", побоя или шамарчетата/все тая/ ще останат много в страни и него ще го оправдаят. И, то не само адвокатите му, ами и хората, публиката му...феновете му. Защото, той е някой там, някой, който се пише с ТОЙ, а тя е тази, която се пише с "поредната"....
Не знам в какво се снима това момиче, не съм я виждала, но и няма да я видя, ако не се снима в нещо подобно на "Карибски пирати" Laughing
Виж целия пост
# 467
https://www.instagram.com/p/BF9BYDTlYNR/ алисия, какво си е причинила, стресна ме.
И едни страхотни Шакира и Пике https://www.instagram.com/p/BF8VRqjuSbD/
Виж целия пост
# 468
Анелия по БТВ кърти  Joy Joy Joy
Много  е тъпа милата
Виж целия пост
# 469
Като видях толкова много отговори, помислих че някой е умрял, бре! Плю-плю!  Praynig
Виж целия пост
# 470
Като видях толкова много отговори, помислих че някой е умрял, бре! Плю-плю!  Praynig

Нали? И аз така си помислих. Laughing

Не мога по никакъв начин да оправдая поведението на Деп. Дано поне да го пратят в някоя клиника за известно време, че съвсем удари дъното. Confused
Виж целия пост
# 471
Като видях толкова много отговори, помислих че някой е умрял, бре! Плю-плю!  Praynig
Пък аз си помислих, че бистрите нечие достойнство  Tired Mr. Green
Виж целия пост
# 472
Никой ли за Найлона не се сети, а? Mr. Green
Виж целия пост
# 473
Анелия по БТВ кърти  Joy Joy Joy
Много  е тъпа милата
Най-простата марула сред чалгарките.Не спомена ли колко е темпераментна.. Tired ooooh!
Виж целия пост
# 474

Пък аз си помислих, че бистрите нечие достойнство  Tired Mr. Green
Това на Джони заслужава ли си бистренето ?  Laughing
По спомен, не се е разголвал по филмите или бъркам.
Виж целия пост
# 475
Амбър на рожден ден, ден след побоя.
Снимката е била качена от рожденничката, но вече е изтрита.


Чак пък побой...
Ами горката..Вчера излезе от съда съсипана и изтощена,днес е на парти с усмивка и настроение.Не мога да й повярвам на сълзите и драмите.Била потърпевша? На 30 години и с $50-60(или колкото са там) милиона в сметката без един ден труд.
Ако наистина са от 5г заедно,Амбър много добре е знаела за пиенето и агресията на Джони.Той не пие/не се друса от вчера,нали така? До преди брака не й е пречило,обаче година по-късно става огромен проблем.

Каква нейна кариера? Тя такава няма,а и вече не й се налага да работи.
Виж целия пост
# 476
Като видях толкова много отговори, помислих че някой е умрял, бре! Плю-плю!  Praynig

Ама сте черногледи hahaha аз бих помислила, че Николета се е тагнала с Роналдо от Малдивите


На Скарлет Йохансон мъжа и аз не го знам какъв е, някакъв смотльо сигурно, щом не го знаем Crazy
Виж целия пост
# 477
Амбър на рожден ден, ден след побоя.
Снимката е била качена от рожденничката, но вече е изтрита.

Тази снимка е преди скандала. Амбър няма инстаграм май...
Виж целия пост
# 478
Като видях толкова много отговори, помислих че някой е умрял, бре! Плю-плю!  Praynig

Ама сте черногледи hahaha аз бих помислила, че Николета се е тагнала с Роналдо от Малдивите

Е, от Милано. Все пак любимият играе на финала на ШЛ на Джузепе Меаца днес  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 479
Амбър на рожден ден, ден след побоя.
Снимката е била качена от рожденничката, но вече е изтрита.

Тази снимка е преди скандала. Амбър няма инстаграм май...

След скандала е, виж как косата и е точно върху скулата и окото,
явно само грима не е бил достатъчен да прикрие охлузването

Няма Инстаграм
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия