Звездни компромати- 286 част

  • 110 793
  • 740
# 510
Скрит текст:
Няма по-безинтересно нещо от задника на Ким и цялата трупа от гетото  Sick
Не знам какво интересно им намирате...

Джейн,това е шета тук.Като зацикли някоя тема или започнем да се караме,веднага на  сцената
излиза д-то на Ким като един тлъст гълъб на мира. Laughing

 hahaha hahaha
Виж целия пост
# 511
Джейн,не казвам,че се караме.В случая зациклихме.

Бижу,благодарско за снимките! Hug
Кое е девойчето до чичко Брус?Фенка или младата му съпруга?
 Grinning
Виж целия пост
# 512
Бижу,благодарско за снимките! Hug
Кое е девойчето до чичко Брус?Фенка или младата му съпруга?
 Grinning
Някое си "пиленце", за което Ема Хемингс (съпругата на Брус), нямало за какво да се притеснява. Снима реклама в Маями.
Скрит текст:
Here's Bruce Willis on the set of an Italian TV commercial in Miami yesterday. I know what you're thinking, and you're totally wrong. His wife Emma Heming has absolutely nothing to worry about. That chick is barely a 10. And you can just tell from her body language that she would probably only fuck him, like, one time. I'm sorry, but you can't consider one time cheating. Oh pardon me for offending your Victorian sensibilities, prude.
Виж целия пост
# 513
Моника била рекламно лице на корсети  Crazy

Скрит текст:
Аз си мислих, че рекламира клиника за наркомани и алкохолици.

П.П. С тая зяпнала устичка направо кърти.
Сигурно са и пристигнали повечко корсета  Mr. Green
Виж целия пост
# 514
*
Виж целия пост
# 515
Защото са, беше си писала, че се подготвяла за посещение в Австралия така  hahaha
Виж целия пост
# 516
Фасбендър с колеги
Виж целия пост
# 517
Синът на Джони, му е одрал кожата. Хубаво момче, перспективно. Някоя година още и ще смени баща си, мисля.
Виж целия пост
# 518
Аз го оприличих повече на майка му.
Виж целия пост
# 519
А според мен не прилича нито на баща си, нито на майка си.
В какво точно е перспективен Джак Деп?! Thinking
Виж целия пост
# 520
В какво точно е перспективен Джак Деп?! Thinking
С това, че е дете на майка си и на баща си. Също както децата на половината холивудски звезди.
Виж целия пост
# 521
На мен ми прилича на Ванеса.Мило дете,изглежда срамежлив.
Виж целия пост
# 522
Точно на баща си прилича, очи, устни, чар. Ще тръгне по стъпките на Джони, слушайте ми думата.
Виж целия пост
# 523
Лилито пък много ми прилича на баща си.
Виж целия пост
# 524
Точно на баща си прилича, очи, устни, чар. Ще тръгне по стъпките на Джони, слушайте ми думата.

Слушаме те  bowuu Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия