Звездни компромати- 286 част

  • 110 827
  • 740
# 75
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1158120437542306& … d=618786471475708
Виж целия пост
# 76
Амбър Хърд е подала молба за развод поради несъответствие на характерите с Деп.
Изкараха 15 месеца,аз им давах повечко.
Виж целия пост
# 77
Джонито е свободен значи, трябва някой да го утеши  Crazy
Виж целия пост
# 78
Ми научиха й името вече, няма нужда да го подпира повече по светски събития.
Виж целия пост
# 79
Имат ли предбрачен договор?  Mr. Green
Виж целия пост
# 80
Имат ли предбрачен договор?  Mr. Green
Сигурно има, ама чак пък толкова кратки срокове да са упоменати като достатъчни, за да получи достатъчно количество от авоарите на Джонито при развод... Thinking Амбър трябва да е особено умна, опровергавайки всички мнения и представи за нея, ако е договорила 1 година брачно съжителство и получава достатъчно. Grinning Или и този брак е просто сделка.
Виж целия пост
# 81
Няма договор, ще му пийне мозъчето  Twisted Evil
Скрит текст:
Виж целия пост
# 82
И аз идвах с новината за развода, а вие вече сте ги обсъдили
Виж целия пост
# 83
Хитруша е Амбърчето Laughing
Виж целия пост
# 84
По радиото казаха, че нямали брачен договор... Това обяснява бързия развод, ще го ошушка сигурно.

Иначе Бела Хадид не е ли странно е с онова 'еднократно' бельо, което е точно с формата на ежедневна превръзка, но играе ролята точно на бельо за такива тоалети.

Също бих поспорила доколко Павел и венци правят некомерсиална музика щом не спират да ги въртят по тв. Ако имате интерес, бих споделила някоя по-алтернативна родна музика
Wink
Виж целия пост
# 85
la_nounours, давай  Hug
Виж целия пост
# 86
Джиджи, Белла и техния брат Ануар (Анвар) като малки:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 87
Харди е и моят любим татуиран мъж!

Скрит текст:
Виж целия пост
# 88

Също бих поспорила доколко Павел и венци правят некомерсиална музика щом не спират да ги въртят по тв. Ако имате интерес, бих споделила някоя по-алтернативна родна музика [/color] Wink
Аз пък нямам намерение да споря. Въртят ги, защото са във Вирджиния Рекърдс, дълга е темата.
Виж целия пост
# 89
Ако наистина се окаже, че нямат договор Амбър и Джони, то той ще излезе ултра глупак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия