Звездни компромати- 286 част

  • 110 815
  • 740
# 150
ей сега е моментът да се съберат с Кейт Мос Wink
много подходяща двойка са, без ирония.
Joy Направо си ги представям - вечно натаралянкани по клубовете.  Laughing


На мен пък не ми харесва новата им къща.

На мен също.. Личи си че е много умело пипнато, но ми е прекалено едноцветно. Липсват му цветни акценти.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 151
Крис, Джонката винаги е бил леко нефелен, ама едно време не му придиряхме, понеже беше хубав Mr. Green

 Laughing Тъй, тъй.


Сериозно ли вярвате в чистата любов на Амбър към Джони?!
Виж целия пост
# 152
Сигурно точно толкова, колкото и той е вярвал. Laughing
Виж целия пост
# 153
На мъжете често са им слаби акълите.
Доста наивно се хвърли в брака Деп и то  без договор..... абе точно си е вярвал  newsm78
Сега като се срути от облаците ще се научи да внимава. Около звездите обикалят много такива като Амбър.
Едно на нула за нея !  Laughing
Виж целия пост
# 154
На мъжете често са им слаби акълите.


По скоро, като им се оттече кръвта към долната част на тялото, не им се оросява добре мозъка.  Laughing
Виж целия пост
# 155
Няма да го жалим Жонката Laughing
Пари си има човекът, ще му стигнат за още доста Амбърчета Mr. Green
Нито е първият, нито последният, а тя нито е била влюбена, нито съжалява за каквото и да е.
Той, сигурно има армия от адвокати, които няма да го докарат до просешка тояга след "одрусването" му от Амбър.





А, това звучи, като оплакване Rolling Eyes



По скоро, като им се оттече кръвта към долната част на тялото, не им се оросява добре мозъка.  Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 156
Не знам обаче кой,кого ще подпира.Те и двамата са на едно ниво за алкохол и дрога.
Голяма компания ще са си,Джони и Кейт Мос.
Виж целия пост
# 157
Може пък Амбър наистина да е била влюбена. Все пак Джони е мъж-мечта за много жени. А и времето, през което беше с него, реално оказа ли някакъв подем на кариерата й, за да допуснем, че е с него, защото е драпала към голямото кино?
Виж целия пост
# 158

Сериозно ли вярвате в чистата любов на Амбър към Джони?!

Да.  Flutter

Днес разбрах, че са женени... Mr. Green
Виж целия пост
# 159
На Деп винаги му се е носила славата на не много умен. То си и личи от интервютата, които дава. Хората не се впечатляват от такива подробности докато си млад и красив, но след определена възраст става досадно, едно такова.
Сам си е виновен за всичко, изобщо не го съжалявам. Бих съжалила Амбър, ако наистина го е обичала, защото с кариерата ѝ най-вероятно е свършено. Парите ще са слаба утеха, ако целта е била роли в киното.
Виж целия пост
# 160
Може пък Амбър наистина да е била влюбена. Все пак Джони е мъж-мечта за много жени. А и времето, през което беше с него, реално оказа ли някакъв подем на кариерата й, за да допуснем, че е с него, защото е драпала към голямото кино?
Да, кариерно отбеляза огромен напредък- има роли, макар и не твърде централни, в ключови филми от последните години. Предвид нулевия и талант явно Джони и известността, която доби покрай него, са играли роля.
Виж целия пост
# 161
Може пък Амбър наистина да е била влюбена. Все пак Джони е мъж-мечта за много жени. А и времето, през което беше с него, реално оказа ли някакъв подем на кариерата й, за да допуснем, че е с него, защото е драпала към голямото кино?
Да, кариерно отбеляза огромен напредък- има роли, макар и не твърде централни, в ключови филми от последните години. Предвид нулевия и талант явно Джони и известността, която доби покрай него, са играли роля.
Ясно. Никъде не съм я гледала освен в един треторазряден филм за зомбита, в който ме позабавлява с некадърната си игра.
На Деп винаги му се е носила славата на не много умен. То си и личи от интервютата, които дава. Хората не се впечатляват от такива подробности докато си млад и красив, но след определена възраст става досадно, едно такова.
Сам си е виновен за всичко, изобщо не го съжалявам. Бих съжалила Амбър, ако наистина го е обичала, защото с кариерата ѝ най-вероятно е свършено. Парите ще са слаба утеха, ако целта е била роли в киното.
Гледах един документален филм за Джони. Бях изненадана колко наивен и лесно влюбчив е. Предлагал е на почти всичките си гаджета брак само няколко месеца след началото на връзката. Уинона дори си я татуира на ръката след недълга връзка. Странно пък как само за Ванеса не тръгна да се жени. Може и тя да не е искала.
Пък за кариерата на Амбър какво да съжалявам. Съжалявам хората, на които им се налага да я гледат.
Виж целия пост
# 162
Амбър ако беше талантлива, с тази красота щеше да е новата Чарлийз. Ясно е, че не е.
Колкото до Ванеса, говореше се, че тя не е искала брак. Също тук-там се появяваха слухове, че именно тя го е напуснала и той се е хванал като удавник за Амбър. После бърза сватба и т.н. Каква е истината само те си знаят.
Виж целия пост
# 163
В момента има страшно много изключително красиви млади актриси, които притежават и талант на всичко отгоре. Амбър не може да се сравнява като красота въобще с една Алисия Викандер, Емили Блънт или Джесика Частейн да речем, та дори и само по този параграф без Джони е заникъде.

п.п. естествено, сега може да заиграе твърдо по линия перверзен сексапил-лесбо наклонности и да стане новата Анджелина. Но дори и тогава и трябва някой Брад, за да поддържа линията нагоре, понеже иначе провокацията бързо омръзва.
Виж целия пост
# 164
Колкото до Ванеса, говореше се, че тя не е искала брак. Също тук-там се появяваха слухове, че именно тя го е напуснала и той се е хванал като удавник за Амбър. После бърза сватба и т.н. Каква е истината само те си знаят.
Аз още си спомням папарашки снимки на Ванеса, които показват колко трудно преживява раздялата с Деп, така че не мисля, че инициативата е била нейна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия