Звездни компромати- 286 част

  • 110 807
  • 740
# 195
Бижу, а аз винаги съм намирала студените жени за много по-бляскави от знойните. ....
Да си недостъпна и недостижима- това е най-ослепяващият блясък. Да караш околните да мечтаят за теб, знаейки, че никога няма да те имат.
Въпрос на темперамент, Джо! И в огъня няма да бръкнеш просто така, нали? Но предпочитам да ме сгрее топлина и светлина да има, отколкото студ да лъха към мен.
Виж целия пост
# 196

 Нещо кирилицата ми и3бяга  Crazy  
 
Виж целия пост
# 197
Първа снимка на Манганиело и Вергара след болницата Simple Smile
http://www.justjared.com/photo-gallery/3666890/sofia-vergara-sha … spitalization-02/
Виж целия пост
# 198
Няма я снимката Rolling Eyes
Виж целия пост
# 199
Нещо явно се е прецакало. Сложих я като линк. Много ги харесвам и двамата.
Виж целия пост
# 200
 Валери с дъртото коте в Дубай
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13307225_102085824 … 1&oe=57E52881

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13319941_102085824 … a&oe=57D708C4
Виж целия пост
# 201
Тъпанар!
Виж целия пост
# 202
Абсолютен!
Виж целия пост
# 203

Относно Пфайфър- тя не е като Терон. Тя е супер изящна и понеже има много живо и изразително актьорско присъствие, ледената и красота се тушира. Не знам колко си я гледала, но ако си, сети се колко трепетна беше в "Опасни връзки" и колко знойна в "Бейкър бойс". Единственият филм, в който е била асболютен гранит, е "Белият олеандър"- там наистина лъхаше студ от нея.
Затова и беше кралица в Холивуд по времето, когато такава се ставаше на екрана, а не в таблоидите- защото умееше да бъде различна и винаги, винаги магнетична. И беше кралица, без да е нужно да присъства на всяка церемония с бляскава рокля, грим и прическа.

+1 Heart Eyes



Виж целия пост
# 204
И аз съм съгласна с Лимонадената Джо.Много точно описано.
Виж целия пост
# 205

 Joy изплюх си кафето с това "дъртото коте"
Виж целия пост
# 206
Рени - голямото завръщане  Rolling Eyes  https://www.facebook.com/HILIFE.BG/photos/pb.292404975842.-22075 … ype=3&theater
Виж целия пост
# 207
Рени направо по цици да беше излязла.
Това за дъртото коте беше заглавие в жълт сайт и ми се е набило Simple Smile
Виж целия пост
# 208
Манганиело защо е бил в болница?


Коя е Рени и от къде се завръща? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 209
Манганиело защо е бил в болница?

Май са го оперирали от апендицит  http://www.justjared.com/2016/04/19/joe-manganiello-hospitalized … for-appendicitis/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия