Звездни компромати- 286 част

  • 110 791
  • 740
# 675
Имам питане относно една от снимките от подборката, която Бижу показа. Какви са тези, някакви военни ли?  Blush Искам да видя униформата и по-специално ботушките, в които са обути. Всичко друго видях, но ботушките...

edit: Открих ги:
Скрит текст:
Нещо като гети върху самите боти/кубинки. Някой знае ли как се зове това чудо?  Blush
Виж целия пост
# 676
Какво се е случило с гърдите и?!? Shocked
Виж целия пост
# 677

Прилича на разместени импланти  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 678
руса Златка без грим
Виж целия пост
# 679

Харесвам я повече без грим, отколкото с килограм кит отгоре. Веждите само доста бият на очи....
Виж целия пост
# 680
И на мен без грим ми е по готина.
Виж целия пост
# 681
Много погрозня това момиче.
Както и Биляна Йотовска. Не я знам нещо взема ли,
но й се отразява на лицето - поМЪЖява  Mr. Green
Виж целия пост
# 682
Скрит текст:
Скрит текст:
Въпрос на интелект и на зрялост у двамата партньори.

А бе не им вярвам на всички тези слухове, че то не останаха мъже.  ooooh!
Всеки десети човек е гей. Така че процентно си е доста високо, за мен не е никак учудващо.
Ако вкараме в статистиката и близо всеки четвърти имал някакво би- залитане положението става още по-интересно  Flutter
http://pik.bg/35-%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%B … utm_campaign=trtt
Избягвам този сайт, но щом е от теб цъкнах. Хубави снимки.
Joy Друг линк имах предвид, но... този съм пльоснала. Crazy Ако го намеря вече, ще споделя за какво идеше реч. Laughing
Ето https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/5539861

Имам питане относно една от снимките от подборката, която Бижу показа.
 .............................................
Нещо като гети върху самите боти/кубинки. Някой знае ли как се зове това чудо?  Blush
Гамаши.

Преди време освиркахте Бориса, че е дебела, сега ще изчезне... Едните цици и останали. Лицето изчезнало, раменцата като закачалка. Не е добре така, ще внушите какво ли не на суетните жени и ще ги докарате до екстремни мерки, за да ви паснат на размер. Confused
Виж целия пост
# 683
За Джони и Амбър:
Съседка на семейството разказа пред в. "Дейли мирър", че на 21 май Хърд й изпратила SMS със зов за помощ. Когато пристигнала, Деп крещял на жена си, а тя седяла на дивана, покрила главата си с ръце, за да се пази от ударите му. Бесният съпруг държал бутилка от вино и я размахвал заплашително като бухалка. Комшийката се опитала да ги разтърве, но Деп шамаросал и нея. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 684
Друг линк имах предвид, но... този съм пльоснала. Crazy Ако го намеря вече, ще споделя за какво идеше реч. Laughing
Ето https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/5539861
Нещо им куца много таймлайна...
Трябва да са празнували брака си след като вече АХ е била с Жони  Crazy

Я да видим оригиналната статия
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3615590/Amber-Heard … changed-name.html
Мда тук е по-добре обяснено
Виж целия пост
# 685
За Джони и Амбър:
Съседка на семейството разказа пред в. "Дейли мирър", че на 21 май Хърд й изпратила SMS със зов за помощ. Когато пристигнала, Деп крещял на жена си, а тя седяла на дивана, покрила главата си с ръце, за да се пази от ударите му. Бесният съпруг държал бутилка от вино и я размахвал заплашително като бухалка. Комшийката се опитала да ги разтърве, но Деп шамаросал и нея. Rolling Eyes
Това откъде го чете?
Виж целия пост
# 686
За Джони и Амбър:
Съседка на семейството разказа пред в. "Дейли мирър", че на 21 май Хърд й изпратила SMS със зов за помощ. Когато пристигнала, Деп крещял на жена си, а тя седяла на дивана, покрила главата си с ръце, за да се пази от ударите му. Бесният съпруг държал бутилка от вино и я размахвал заплашително като бухалка. Комшийката се опитала да ги разтърве, но Деп шамаросал и нея. Rolling Eyes

Да бе Wink Да те шамароса Джони Деп и да не изкараш няколко милиона от това звучи направо невероятно Crazy Laughing
Виж целия пост
# 687
Тя щом му е комшийка милионите си ги има, вероятно от мама и тати
Виж целия пост
# 688
Хаха, много смешен този. hahaha
Виж целия пост
# 689
За Джони и Амбър:
Съседка на семейството разказа пред в. "Дейли мирър", че на 21 май Хърд й изпратила SMS със зов за помощ. Когато пристигнала, Деп крещял на жена си, а тя седяла на дивана, покрила главата си с ръце, за да се пази от ударите му. Бесният съпруг държал бутилка от вино и я размахвал заплашително като бухалка. Комшийката се опитала да ги разтърве, но Деп шамаросал и нея. Rolling Eyes
Това откъде го чете?
В 24 часа го четох. Mr. Green Ето цялата статия https://www.24chasa.bg/novini/article/5539602
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия