Биозеленчукова градина – нашето райско кътче! /тема 33/

  • 108 110
  • 748
# 510
нашите ябълки падат, но аз не и събирах, защото си мислих, че трябва да са зрели  ooooh!

ще се поправя Simple Smile рецептата е разпечатана и чака изпълнение  Laughing
Виж целия пост
# 511
От май до сега нито капка , но снощи си е поваляло и вятъра бели е направил.
Виж целия пост
# 512
Къде е рецептата за ябълков оцет да се пробвам и  аз ,че доста ябълки падат от дървото.
Виж целия пост
# 513
Къде е рецептата за ябълков оцет да се пробвам и  аз ,че доста ябълки падат от дървото.

http://pep-4o.blogspot.bg/2010/04/blog-post_11.html Hug
Виж целия пост
# 514
Благодаря за рецептата,st. Dobri .Ще опитам ,че има доста нападали ябълки от дървото.
Ето малко от моята реколта
Виж целия пост
# 515
МХ, страхотно изглежда реколтата ти. Това в купичката дренки ли са? Обожавам ги  Heart Eyes
Вчера при нас явно е духал вятър. Като се прибрах снощи доматите ми бяха тъжна картинка - сухи след 2 дни без поливане и полегнали на всички страни, защото съм ги връзвала само като сложихме колчетата - все не намирах време  Embarassed Е, снощи намерих по спешност. Първо полях, а после сред калта връзвах и на финала приличах на прасенце  Laughing
Виж целия пост
# 516
МХ красота , което ми напомня за миналогодишното сладко/желе от дренки вкусотия стана , трябва да видя дали продават и пак да направя няколко бурканчета.
Виж целия пост
# 517
МХ, на пеп-4о трябва да благодарим. няма нещо, дето съм го пробвла и да не е станало Simple Smile Simple Smile Simple Smile
 имам си два-три такива майстора в списъка, дето нямат грешка  Laughing
Виж целия пост
# 518
Аз си ги ям дренките. Постояват няколко дни и омекват и така си ги изяждам всичките. Много ги харесвам. И на компот също са много хубави. Дръвчето е още малко и това му е цялата реколта. Ама са едри и вкусни.
А как прави сладкото ,  J_M_M. Мога да опитам с купени дренки.
Виж целия пост
# 519
Оказа се, че брахме не в гората, а в полето бъзак (тревист бъз). Брахме отначало ентусиазирано, после по-малко ентусиазирано и доста бързо се оказахме в един ресторант.
Бъзакът малко мирише, наистина, ама не много. Освен това знам какво ще се получи накрая, така че прилежно се занимавам с обработката. И все пак, ако някой ми беше казал, че роненето е толкова охтичав процес, нямаше да повярвам.
Виж целия пост
# 520
Дренките запичат.Стават само за лек при мен, което почти не ми се случва. .
Аз питах за дървовидния вид.
Храстовидния пак е за лек.
Трябва точна доза.
Виж целия пост
# 521
Аз си ги ям дренките. Постояват няколко дни и омекват и така си ги изяждам всичките. Много ги харесвам. И на компот също са много хубави. Дръвчето е още малко и това му е цялата реколта. Ама са едри и вкусни.
А как прави сладкото ,  J_M_M. Мога да опитам с купени дренки.

ето рецептата
Виж целия пост
# 522
Дренките запичат.Стават само за лек при мен, което почти не ми се случва. .
Аз питах за дървовидния вид.
Храстовидния пак е за лек.
Трябва точна доза.
Рецептата е кратка, затова я преписвам от "Българска народна медицина", том 3, стр. 422 на Петър Димков.
"Сироп от плода на ПОЛСКИ БЪЗАК
Приготовление: в буркан от 5 л се насипват 1 ред зърна, 1 ред ситна захар и т.н. догоре, като най-горният слой е от захар с дебелина 5 см, за да не вкисне, и стои на слънце, докато зърната се стопят. След това се прецежда през тънка кърпа и се налива в чисти бутилки, добре запушени. Държи се на студено, за да не вкисне."
Това е, точ в точ преписано със запетайките.
Виж целия пост
# 523
Дренките запичат.Стават само за лек при мен, което почти не ми се случва. .
Аз питах за дървовидния вид.
Храстовидния пак е за лек.
Трябва точна доза.
Рецептата е кратка, затова я преписвам от "Българска народна медицина", том 3, стр. 422 на Петър Димков.
"Сироп от плода на ПОЛСКИ БЪЗАК
Приготовление: в буркан от 5 л се насипват 1 ред зърна, 1 ред ситна захар и т.н. догоре, като най-горният слой е от захар с дебелина 5 см, за да не вкисне, и стои на слънце, докато зърната се стопят. След това се прецежда през тънка кърпа и се налива в чисти бутилки, добре запушени. Държи се настудено, за да не вкисне."
Това е, точ в точ преписано със запетайките.

 Hug точно така го направихме миналата година.

Скрит текст:
накрая се уплаших да го давам на детето и бащицата си го изяде с чаена лъжичка.
не стана по-здрав от това  Peace
Виж целия пост
# 524
Към скрития текст: И аз на детенце не бих дала, но отровността на полския бъзак е доста преекспонирана. Отровен е, но по-скоро е слабо отровен.
http://www.pfaf.org/user/Plant.aspx?LatinName=Sambucus+ebulus
Хубави актуални неща четох за антиоксидантното, противовъзпалително, противомикробно и противораково действие от Медицинския университет във Варна.
http://press.mu-varna.bg/ojs/index.php/ssm/article/viewFile/319/319
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия