Но Сесил, другата опция е неприемлива. 5 години стигат!
Трябва да почна работа. Одъртях! Оглупях! За пенсия изобщо не си помислям даже.
Трябва да почна работа. Одъртях! Оглупях! За пенсия изобщо не си помислям даже. 
Иначе, втора градинска група е, но понеже не се е задържала заради болестите повече от 4 дена и така и не свикна. Първите два дена е ОК и после почва да не иска да ходи. Да изкара утре и я спираме за лятото. На есен ще ми побелеят косите, ще се разболея нещо, така ги усещам нещата.
Не издържам с това!




Аз си мечтая за син, но каквото дойде.
И... сипала съм си аз.
Желая ти спокойна вечер, както у на всички, и на Сандо да не го забравя с това Джъмбо, душица той
Желая ти спокойна вечер, както у на всички, и на Сандо да не го забравя с това Джъмбо, душица той
, Препоръчани теми