Искам да кажа ... (79)

  • 98 794
  • 749
# 615
Стейси, здрави нерви си трябват, не знам дали ще издържа. На есен влизаме в драмата пак. Дано ги израсте и болестите, и ходенето с нежелание, но много деца до края плачат и не свикват и направо ми се реве, щото съм почти сигурна, че ще си имаме проблеми, големи.

Но Сесил, другата опция е неприемлива. 5 години стигат! Stop Трябва да почна работа. Одъртях! Оглупях! За пенсия изобщо не си помислям даже.
Виж целия пост
# 616
Така,  така Сандо,  весело да става, говори ми. Hug
Акаш,  стига мъчи детето с тая градина, инато Теле такова, не ти е за тая работа детето. Naughty
Виж целия пост
# 617
Вярваща, невярваща, записахме час за хомеопат. 70 кината, ще му ги навра отзад с извинение, ако не направи чудо! Crossing Arms Иначе, втора градинска група е, но понеже не се е задържала заради болестите повече от 4 дена и така и не свикна. Първите два дена е ОК и после почва да не иска да ходи. Да изкара утре и я спираме за лятото. На есен ще ми побелеят косите, ще се разболея нещо, така ги усещам нещата. Sad Не издържам с това!

Какво е су джок? Thinking

И да не е само мрънкане, да се похваля. Взех си новите диоптрични очила с клипс за слънчеви. Толкова са яки, а как ми тичат! Sunglasses

Той хомеопата чудо с едно ходене не може да направи.Ако тръгваш с такава нагласа по-добре си спести парите. Peace

Су джок:
http://www.sujok.bg/%D1%81%D1%83-%D0%B4%D0%B6%D0%BE%D0%BA-%D1%82 … 0%BE%D0%B2%D0%B8/
Виж целия пост
# 618
Мерси за инфото! За хомеопата, знам, че трябва време, но за да съм по-образна... Crazy

Ша, ще ти го дам да ми го гледаш, ще си пазарувате парцалки по цял ден и ще се киприте. Crazy
Виж целия пост
# 619
Контеса, тогава се самопоканвам да изкарам едно лято на гости при вас. Grinning

И аз сред феновете на Кинг. "Бурята на века" ми хареса филмът. Книгата не съм чела все още.

Гледам "Черешката на тортата" и хапвам салата. И участниците едни тази седмица... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 620
А ти нали не работиш Акаша, или бъркам?
Иначе няма проблем, къде една принцеса,  там и две ще смогна,  не може да ме стресне момиченце.Виж, ако трябва да гледам някой от Янтрината чета или на Янечек юнаците, може да се поизпотя неколко пъти  Simple Smile
Виж целия пост
# 621
Не работя, но искам и трябва да започна. Там е проблемът. Не издържам вече да съм бавачка нещо.
Виж целия пост
# 622
Акаша, защо не пробваш да я оставяш някъде почасово докато свикне, ако бюджета ви позволява, разбира се Grinning
Виж целия пост
# 623
Момиченцата са много сладки. И в градината има една кукла, която не пропуска да отбележи колко й харесва гримът ми. И само иска да ми прави прически и да ме реши.  Simple Smile  Аз си мечтая за син, но каквото дойде.
Виж целия пост
# 624
Не се депресирайте, винаги нещата се оправят. Може да съм крайна оптимистка, но си вярвам в тоеа и не ме подвежда.
Акаш, няма да се разболееш, стига, няма да стане така, освен ако не си го позволиш.
Айде сега сипи си нещо и  си мисли, че някой ти изпраща нещо добро,  аз примерно ето  Hug
Виж целия пост
# 625
Мерси, Ша! Hug И... сипала съм си аз. Mr. Green И се гледам в огледалото през 5 минути. Много съм хубава с тези очила! Embarassed
Виж целия пост
# 626
Снимай се да те видим Hug.
Виж целия пост
# 627
Мързи ме сега точно, Лято! Друг път! А и драмата тук не спира. Отккто сме се върнали детето плаче и е тъжно. Ужас!
Виж целия пост
# 628
Утре обещавам да пусна лятна и там може да покажеш.  Simple Smile Желая ти спокойна вечер, както у на всички, и на Сандо да не  го забравя  с това Джъмбо,  душица  той  Laughing
Виж целия пост
# 629
Утре обещавам да пусна лятна и там може да покажеш.  Simple Smile Желая ти спокойна вечер, както у на всички, и на Сандо да не  го забравя  с това Джъмбо,  душица  той  Laughing
И кви парцалки има на джъмбо да ни кажеш. За лятната  newsm10,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия