♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 39

  • 97 752
  • 748
# 510
привет и хубав ден bouquet



Цитат
Эльчин и Барыш получили на награду Лучшая Актриса и лучший Актер года
Нергиз и Онур получили награды лучшие актеры 2-го плана 🎉🎉👏👏
Всем ище раз огромное спасибо за то что не сдавались и голосовали😘



***********************
от 50 еп.








Виж целия пост
# 511

Това дома на Кара Мамбата ли е  #Crazy #Crazy И сватбата е на линия  Thinking Thinking





Неджми е искал момата, ама къде е дядката  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 512
Скрит текст:



Неджми е искал момата, ама къде е дядката  newsm78 newsm78

Това мисля е кадър от последния епизод  Thinking
Виж целия пост
# 513
Това мисля е кадър от последния епизод  Thinking

Дадени са за новия епизод..






 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha



Виж целия пост
# 514
Това мисля е кадър от последния епизод  Thinking

Дадени са за новия епизод..






 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha





Темпи  Hug Heart Eyes сигурно е продължението на годежа  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 515
Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug Hug  Hug Hug
На снимката където са Синан и Йо не е в дядото.
Виж целия пост
# 516
Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug Hug  Hug Hug
На снимката където са Синан и Йо не е в дядото.
това е мястото където дават от известно време, че се провежда неизвестната за сега сватбата, но е видимо и на двете снимки от това място, че Йо е без пръстен newsm78 #Crazy
иначе приветииииииии Hug
Виж целия пост
# 517
Привет! Hug Hug

Цитат
това е мястото където дават от известно време, че се провежда неизвестната за сега сватбата, но е видимо и на двете снимки от това място, че Йо е без пръстен newsm78 #Crazy

Права си ddkal Heart Eyes










A, това тук да ли е пръстен? newsm78 newsm78

Виж целия пост
# 518
#SensizOlsam / #AкоСъмБезТеб

Виж целия пост
# 519
 Hug

Във фрага има един момент в който Суде слуша внимателно Дафа като говори, да бе да отвори кутията на Пандора или да изкара някой кошмар на Йомер от детството....
Виж целия пост
# 520

# Ако съм без теб Peace
Виж целия пост
# 521
Ренка Hug Heart Eyes  Благодаря! bouquet
Коригирах поста Peace

Значи ще тръпнем в очакване #Ако сме без ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 522
Привет Hug

И малко усмихнат Бурак, че напоследък все тъжен го гледам ooooh!
Виж целия пост
# 523
Здравейте!!!

Тази вечер съм навреме - приятно гледане!


Онлайн превод


 Mr. Green Mr. Green
Емир пак ще забаламоса тъпака Озан, че и май ще го настрои срещу Кемал  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 524
Oфф, закъснях ooooh!  ама ида и аз Mr. Green

Нещо важно пропуЩих ли? Whistling

Гледам Ози иска тест Mr. Green hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия