♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 39

  • 97 752
  • 748
# 570
Алекс,  нещо от рода на "Дефне остава моя" ли значи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 571
Алекс,  нещо от рода на "Дефне остава моя" ли значи  Rolling Eyes
"Дефне е моя, и моя ще остане"
 Peace
Виж целия пост
# 572
Виж целия пост
# 573
Цитат
"Дефне е моя, и моя ще остане"
 Peace
 

Джули,  Heart Eyes
 най-много  ми харесва бъдеще време в това обещание!

 



https://twitter.com/meralminemm1/status/740902860754391040
Виж целия пост
# 574
А дано Дефне остане на Йомер и когато научи истината.
Виж целия пост
# 575
Любимата ми сцена.. и въпрос №1 за серията..  hahaha hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 576
Любимата ми сцена.. и въпрос №1 за серията..  hahaha hahaha hahaha hahaha




Темпи, Hugголям смях  са  монолозите на Тюркян и Корай, когато разбраха, че Дефне и Синан ще се женят!
Особено жалбите къде отиват по чужди краища, едва ли не на гурбет... И как едва ли не се прощават с тях! hahaha hahaha hahaha





Някой може ли да ми каже какво точно  е животното на тениската на Корай? Че е гризач знам, ама точно какъв?  #Crazy
 
Много ме мъчи тоя въпрос! Joy Joy
Виж целия пост
# 577
Някой може ли да ми каже какво точно  е животното на тениската на Корай? Че е гризач знам, ама точно какъв?  #Crazy
 
Много ме мъчи тоя въпрос! Joy Joy


Кондуз бенджеде  Thinking Mr. Green
Виж целия пост
# 578

Цитат
Кондуз бенджеде  Thinking Mr. Green


Темпи,с това чудо ме метна направо на черешата! icanfly
Виж целия пост
# 579

Цитат
Кондуз бенджеде  Thinking Mr. Green


Темпи,с това чудо ме метна направо на черешата! icanfly


Явно не си гледала Статуса..  hahaha hahaha

Кондуз, демек бобър..  Peace Mr. Green
Виж целия пост
# 580
И аз се учудих какво искаш да кажеш,  но се сетих всъщност, че е КУНДУЗ   Flutter
Виж целия пост
# 581
И аз се учудих какво искаш да кажеш,  но се сетих всъщност, че е КУНДУЗ   Flutter

Кондуз - кундуз все тая..  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 582
Темпи, ДжулиHug благодаря ви!

Обогатихте ми невзрачния турски!  hahaha hahaha

Със сигурност тоя звер няма да го сбъркам! Naughty

Виж целия пост
# 583
И аз да се наредя на опашката за превод Hug  Ако може някой да ме просветли с какво точно възхваляват "психопата" Емир Crazy

Виж целия пост
# 584
И аз да се наредя на опашката за превод Hug  Ако може някой да ме просветли с какво точно възхваляват "психопата" Емир Crazy



Горката песен и тия не я пожалиха...  ooooh! Mr. Green

"На света аз съм най- големия психопат,
на Кемал мозъка мога да взривя/пръсна,
не знам майка си, Туфан, Зейнеп, Бану, братя/сестри,
но Нихан мога да намеря със затворени очи"

по мои разбирания..   Thinking Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия