



Божеее, какво съм седнала да мисля в 2 часа през нощта
серия на Кара Севда (Защо спират? Защооо?
) , пускам анкета ( чийто автор е Ренка
) свързана със сериала.
Валидността й ще е до сряда следобед.


серия на Кара Севда (Защо спират? Защооо?
) , пускам анкета ( чийто автор е Ренка
) свързана със сериала.
Валидността й ще е до сряда следобед.

но кое е най-вероятното 
Може да е комбинация от всичко, което е най вероятното




(дано не се лъжа) 




То бива бива ама чак пък толкива....Дефне стана като чудовище всичко лошо идва от нея ,все тя му е виновна а милите роднини невинни като агънца
Дано в някий епизод се сети Омер че Дефне на няколко пъти го измъкваше и връщаше в правелният път/Синан,Яса,Суде/.Синан и той постави каруцата пред коня.Много ми е интересно как Суденцето се промени за два епизода ,Нериман за един сега следва Трамба.И единственият човек на кокгото вярва Омер майстора и той в кюпа с лъжи.Вай бе то не остана никой не замесен....та на цялата миш маш манджа и втори сезон

Естествено - посочих Бременна
Дано Мерич забрави какви думи слага в устата на това чудо-НериманПрепоръчани теми