
Към снимката на Фенчето.
Хубав ден!


благодаря за кафето и разяснението за снимката! 

благодаря, мила!
Все един от двамата щеше да опровергае новините, които се носят из нета, ако не беше истина, не мислите ли ? Или нарочно си трайкат
Ще се разбере, рано или късно, не остана, празниците свършват скоро ... 

, за песента 


дали Киво ги спазва тия правила??




благодаря за превода!
Ама какво негодуват, като все още не е ясно със сигурност дали Туба е подписала
Пък и хората чакат Киво на екран от две години, за него стана известно, че ще се снима в този сериал, че сценаристките пишат сценарий именно за него, за какво се дразнят, не мога да разбера ? И дето казваш - те са еднакво любими и известни, имат си доволно много фенове ... И когато се разбере със сигурност, че именно Туба ще е неговата нова партньорка, със сигурност ще се пише толкова и за нея
Наистина ще е голям майтап, ако ни пързалят 

, каквото и да говорят ми е бана не

а, да не мислиш пък, че на мен много ми пука? 




с другия сериал на Сема и Ейлем)



напълно съм съгласна.
Едва ли от позитивността на феновете зависят наградите за даден сериал или актьор, още повече, че рейтингът не се прави само от фенове.
напълно съм съгласна.
Едва ли от позитивността на феновете зависят наградите за даден сериал или актьор, още повече, че рейтингът не се прави само от фенове.



, плийз, има ли нещо интересно?



Препоръчани теми