мерсии

да виждали сме ги
но тук са с много хубаво качество 
а ти бая си си играла май, докато ги качиш!!

но тук са с много хубаво качество 

тешекюлер! 

ами зарязах го ... стана тъпня ... Сега пък Кемал щял да се жени за Асу, предполагах, че такава тъпотия ще направи
Аз обичам сериали, които ме държат в напрежение и не знам какво ще се случи, като нашия, беше ме завладял до последно! Статуса бих го гледала с удоволствие и аз! 



, аз много рано предвидих, че така ще стане със Севдата и го зарязах още на 10-та серия 
Мммм ... какво кафе ... благодаря! 
можеш ли да намериш това клипче с руския превод, че не помня в коя тема беше, моля те 
, сигурна ли си, че това клипче има руски превод???
сигурна съм, ти си го пускала от Контакта - дето говорят, че Холивуд си имат Брад Пит и другите там, а те си имали КТ. И сравняваха очите му с тези на Травис ли беше ... И, че Киво можел да изиграе и викинг и всичко.



дано не съм се "повредила" невъзвратимо... 



но, когато той започне да снима, съм сигурна, че ще зарежа всичко останало, макар, да не ми е в характера да оставя нещо недовършено, ще видим 
С такова удоволствие си я изгледах отново ... Голям купон е имало след финала 


, може пък на Марги да не й хареса новия сериал на Киво, всичко е много индивидуално 






, може пък на Марги да не й хареса новия сериал на Киво, всичко е много индивидуално 


















Препоръчани теми