Filorga - красива всеки ден! - тема 6

  • 143 867
  • 762
# 510
Мили дами, ще се опитам да обясня дискретно! Не се надявайте да ви изпратят мостри!Възможни са единични акции, но като цяло историята е невероятно комерсиална! Като допълнение мога да ви препоръчам да следите промоциите на Ензо и да си купувате оттам. По- изгодни цени няма да откриете! Те са клон на Бърно Чехия. Попитайте ги за мостри, може и те да са по- отзивчиви!
Повярвайте ми!
Виж целия пост
# 511
Проверете в Ремедиум. Аз ходих в четири, докато намеря каквото търся, но навсякъде любезно ми предлагаха мостри.
Виж целия пост
# 512
Ползвала съм мезо маската преди години и бях много доволна от нея. Сега боря пигментни петна, изчетох темите и според мненията  си поръчах отново мезо маската, слийп енд пиил и пигмент уайт. Посъветвайте ме дали трябва през деня да слагам фото защита. Ползвам екрана на Кларинс, но така ми е писнало да се клепам всеки ден...... Grinning
Виж целия пост
# 513
Ползвала съм мезо маската преди години и бях много доволна от нея. Сега боря пигментни петна, изчетох темите и според мненията  си поръчах отново мезо маската, слийп енд пиил и пигмент уайт. Посъветвайте ме дали трябва през деня да слагам фото защита. Ползвам екрана на Кларинс, но така ми е писнало да се клепам всеки ден...... Grinning
Не е задължително, макар че при UV 2-3 e препоръчително да се ползва SPF 10-15.
Може да ползваш пудра с УВ защита. Wink
Виж целия пост
# 514
Мили дами, ще се опитам да обясня дискретно! Не се надявайте да ви изпратят мостри!Възможни са единични акции, но като цяло историята е невероятно комерсиална! Като допълнение мога да ви препоръчам да следите промоциите на Ензо и да си купувате оттам. По- изгодни цени няма да откриете! Те са клон на Бърно Чехия. Попитайте ги за мостри, може и те да са по- отзивчиви!
Повярвайте ми!

+1 Изключително доволна съм от доставките на Enzo,основно си набавям Filorga и парфюмите.Всичко е с перфектно качество! Конкретно Filorga гамата вече я поръчвам единствено от там.Никакви забележки!
Виж целия пост
# 515
Вече има тестери и в Субра. Представителите на Филорга бяха така любезни да заредят. Друг е въпроса, че исках да тествам Скин Абсолют Найт, който няма предоставен тестер.
Мили дами, ще се опитам да обясня дискретно! Не се надявайте да ви изпратят мостри!Възможни са единични акции, но като цяло историята е невероятно комерсиална! Като допълнение мога да ви препоръчам да следите промоциите на Ензо и да си купувате оттам. По- изгодни цени няма да откриете! Те са клон на Бърно Чехия. Попитайте ги за мостри, може и те да са по- отзивчиви!
Повярвайте ми!
Тук не става въпрос за цени, а до поносимост на кожата. Не виждам никакъв комерс, нормално е преди да дадеш 150 лв за крем, да пробваш дали няма да се обринеш например.
Виж целия пост
# 516
Здравейте, ползвала съм преди време Time filler и бах доволна, но сега имам нужда от добра хидратация. Напоследък кожата ми е много суха. Не обичам да ми седи мазно на лицето от крема.
Кое бихте ми препоръчали между Nutri filler и Hydra filler?
Виж целия пост
# 517
Аз харесвам и двата,Nutri filler за мен е по-богат,но не омазнява поне при мен,страхотни кремове са това. Heart Eyes В твоя случай мисля,че е по-добре Nutri filler.
Виж целия пост
# 518
Hidra filler за мен е по-подходящ за летния сезон,за сега трябва по-плътен крем като Nutri filier
Виж целия пост
# 519
Здрвейте, от години ползвам Time filer, но сега съм в Германия и ми обясниха, че трябва да си купя дневен крем, подходящ за много студена зима. Имате ли препоръки в тази насока? (Кожата ми е тънка, суха по традиция, но на места с милиуми, т.е. не се омазнява равномерно, а само на някои места. Не ми понасят мазни кремове, имам чувството, че мразното запушва порите и милиумите се увеличават -а те са голям проблем.)
Виж целия пост
# 520
Lila Pause, ако държиш да е на Филорга, пробвай Нутри филър. Той е по-богат, аз го ползвам зимата в студовете. Имам същия проблем с милиумите. Ако стане пък твърде студено може да мажеш сухите участъци с Neocica. Консистенцията на Нутри е по-богата от Тайм, но не е мазен, не остава и лъщяща кожата. Неоцика също не е мазен и запушващ порите. Аз го ползвам за около очите.
Виж целия пост
# 521
 Не, не държа да е Филорга. Хидра филтър съм купувала, но е тежък за мен. Нещо друго?
Виж целия пост
# 522
Не, не държа да е Филорга. Хидра филтър съм купувала, но е тежък за мен. Нещо друго?

Хидра филър и на мен ми мазнее, но писах за Нутри- не ми оставя лъскави участъци.
Ако търсиш нещо различно от Филорга, може би е по-добре да питаш в друга тема. Тук обсъждаме Филорга.
Виж целия пост
# 523
За дама на 65+ кой дневен крем на Филорга бихте препоръчали (от нормалната серия), за хидратация и анти-ейдж?
Виж целия пост
# 524
Епона, взех на майка ми Изоструктура (тя е на 64, т.е. почти в тая възрастова категория) и тя много го хареса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия