Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 913
  • 726
# 135
Снимка от Емир с текст:последната сцена!


Тук виждам колата на Асу в имението на Галип.  newsm78 Козджоулу накрая ще се обединят и ще стане страшно.  Mr. Green Те по единично не се търпят, а в комбина стават трима Азраил на едно място.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Mr. Green Sick

Е стига де...  Naughty
Виж целия пост
# 136

Що бе?  newsm78 Wink Grinning Те не, че ще се заобичат, но имат общи интереси. Емо иска Нихи, Асу иска Кемо, Галип иска Лейля. Трима маниаци.  #Crazy #Crazy  #Crazy Кемо дали ще разбере каква беля си е взел на главата?  ooooh! Искам да кажа скоро.  Grinning  Асу не е по-малко луда от брат си.  Laughing
Виж целия пост
# 137

Що бе?  newsm78 Wink Grinning Те не, че ще се заобичат, но имат общи интереси. Емо иска Нихи, Асу иска Кемо, Галип иска Лейля. Трима маниаци.  #Crazy #Crazy  #Crazy Кемо дали ще разбере каква беля си е взел на главата?  ooooh! Искам да кажа скоро.  Grinning  Асу не е по-малко луда от брат си.  Laughing

Не искам да се събират тримата и да осъзнават, че не трябва да се мразят, а да се използват, защото са си взаимноизгодни.. Сега по отделно са мега отвратителни и  не спират да пречат на Кемо и Нихан, а ако се съберат.. сакън!

Асу и според мен е много по-опасна от Емир.. И двамата са вманиачено влюбени уж, но Асу е възпитана да отмъщава, той целия й живот е преминал в обучение по отмъщаване.. Няма никакви задръжки и предрасъдъци.. по-куку и от брат си е  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 138
На мен ми се струва ,че през втори сезон ще имат(Нихан и Кемал) най големи проблеми с Асу,а не толкова с Галип,Емир.
Виж целия пост
# 139
На мен ми се струва ,че през втори сезон ще имат(Нихан и Кемал) най големи проблеми с Асу,а не толкова с Галип,Емир.

Мхм.. Кемал ще остане заблуден поне до 10тия епизод на 2-ри сезон и ще си мисли, че всичките тайни, които пази Асу "са, за да го предпази"  #Cussing out #Cussing out Много ме е яд, какъв е слепец, ама иначе нямаше да има какво да гледаме, де..  ooooh!
Виж целия пост
# 140
На мен ми се струва ,че през втори сезон ще имат(Нихан и Кемал) най големи проблеми с Асу,а не толкова с Галип,Емир.

Мхм.. Кемал ще остане заблуден поне до 10тия епизод на 2-ри сезон и ще си мисли, че всичките тайни, които пази Асу "са, за да го предпази"  #Cussing out #Cussing out Много ме е яд, какъв е слепец, ама иначе нямаше да има какво да гледаме, де..  ooooh!

според мен не е слепец - тои просот няма от къде да знае за подлостта на Асу плюс това и вярва! Да не говорим 4е тя се прикрива и добре , това 4е ние гледаме и виждаме колко е мръсна е отделно - и в реалния живот е така - понякога вярваме много на 4овек които познаваме от години и тои ни предава наи подло - и с мен се слу4и - познавам едно моми4е от детската градина - приятелки сме вярвах и много - познаваме се от близо 20 години и сме уж много добри приятелки , а тя така ми заби нож в гърба така както никога не съм предполагала - пък го има и друго - Кемал е много по блафороден от Асу и обикновено такива хора (съдя и по себе си) - не могат докаи да допуснат колко подли могат да бъдат някои хора които си въобразяват 4е познават  Peace
Виж целия пост
# 141
Добра нощ  Grinning

Туфик / Бурак вече е теглил чертата на сезона  Party Party Party  Party  снимачният екипът се е фотнал на финиша  Peace

Наесен с песен пак  Wink Wink Wink явно Емко не го е утрепал  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 142
Добро утро  Hug



Виж целия пост
# 143
Здравейте,ново видео от Нихан.
http://m.vk.com/video-99351837_456239384
Виж целия пост
# 144
Видяха му края  hahaha hahaha hahaha  ваканцияяяяяя  Party



 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Малкото Ози на вуйчово коляно  Wink а Ниханче-на Фехимето ....ох беееее Joy Joy Joy Joy Joy  Сойджоуглу брадърс енд систър  пикчърс  rotfImao rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 145

Много е тъмно, но май е снимано в оранжерията на Кемо.  Thinking


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Малкото Ози на вуйчово коляно  Wink а Ниханче-на Фехимето ....ох беееее Joy Joy Joy Joy Joy  Сойджоуглу брадърс енд систър  пикчърс  rotfImao rotfImao rotfImao

 tooth На това мило семейно фото липсва само Бану.  Flutter За това може би аби Тарък не е на кеф.  Confused
Виж целия пост
# 146
А от това публикувано видео, на кого ли ръкопляскат? Чува се реч, но не мога да схвана.
Виж целия пост
# 147
А от това публикувано видео, на кого ли ръкопляскат?

Като че ли на себе си ръкопляскат евентуално за добре свършената работа, ама ким билир?  33uu

Като за финал на сезона си мисля, че ни се полага трей 3 само с КеНи.
Виж целия пост
# 148
А от това публикувано видео, на кого ли ръкопляскат?

Като че ли на себе си ръкопляскат евентуално за добре свършената работа, ама ким билир?  33uu

Като за финал на сезона си мисля, че ни се полага трей 3 само с КеНи.
И аз мисля,че ръкопляскат за края на снимките  Hug
Виж целия пост
# 149
http://tvnovellas.blogspot.bg/2016/06/blog-post_618.html

От фейсбук  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия