
Тука нещо ми се губи ,дали да ходя на поправка или ще ме светнете?Моля



така е,но ми намирисва,че той започва да се влюбва в Зезе.Това са мой мисли де

УмрЕх... Зиза фатална

Сори за по-ранното пускане на новата тема, но шимди съм малко айляк!

на другия му запалиха лодката, а за третия льолю Хакан не ми се мисли какво ще му се случи.
Фатално си е Зезето признай си, Айседора Дънкан.
за турския ми

.Сигур фатализма го е привлякъл

Ще им парне под опашките с появата на Емир в стаята
До тук ми харесва и как я обличат, малко можеше да наблегнат на спортно - елегантна визия, когато е с бебето. А, не все по къси полички и токчета 
Егати и тъпия "пълнеж", барабар с онзи смотльо шофьора. Като вземат да крякат и намалявам звука
.Сигур фатализма го е привлякъл 


Добре, че Кемал й го съобщи най-накрая.

то4но в десетката 
Препоръчани теми