С какво ви дразнят свекървите- 65

  • 92 528
  • 751
# 750
А те много ли ти се сърдеха, ако не ги закараш/прибереш, защото (например) си имала среща в другата посока? А ти щеше ли да продължаваш да го играеш шОфер, ако някой от тях си позволеше да недоволства? Дали пък, някакво усещане на негодувание нямаше да те накара и ти да поразсъждаваш дребнаво?
И сериозно ли- никой не си направи устата поне веднъж да зареди той (не, че щеше да се съгласиш, де)? Дет се казва- от куртоазия Simple Smile
По принцип, подобно поведение, като такова би ме обидило. Пресмятането би се появило по- късно.

Не, но не са ми и най-близките роднини. Не мога да си представя да искам пари на майка ми, съответно и на свекървата за превоз.
Виж целия пост
# 751
Новата тема- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=930461;topicrefid=19
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия