"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 45

  • 95 756
  • 740
# 675
Здравейте, дами!
Ще взема да пусна една такава обява за Бате, та санким се покаже отнякъде или съответните власти го открият! Какво ще кажете?


Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Пусни, пусни Хорти  Naughty
ама бати ни така надълбоко се е покрил  Thinking....вероятно под дебела сянка  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
та надали и властите ще го открият  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 676
Добро утро, хубав ден ви желая и успешна нова седмица.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 677
Гюнайдън къзлар  Hug Hug Hug

ехааа Силистра   саол джанъм за хубавата закуска  bouquet bouquet
направо се пренесох на това чудно място с приказна гледка  Crazy Crazy Crazy....пък като се разгореща прекалено  Mr. Green Mr. Green ще скоча в басейна .. да охладя страстите  hahaha hahaha hahaha

Прексрасен и прохладен ден от мен 

оставям ви в компанията на този морски гларус
Виж целия пост
# 678
 wavey

От нашите само Джелил/Дилявер съзрях на вчерашния митинг.

http://www.gecce.com/fotogaleri-unlu-isimler-yenikapiya-akin-etti-1?p=8

Ново 20. Laughing Mr. Green

http://www.ucankus.com/detay/247222/ucankus-ozel-vahide-percin-h … -mi-canlandiracak

Виж целия пост
# 679
Добро утро девойки, хубав ден ви желая bouquet



Виж целия пост
# 680
Здравейте момичета,

В една друга тема, която посещавам, момичетата са постнали доста снимки на именити звезди, някои от тях много любими за мен- Халит и Берг,  звездите са  присъствали на митинга, естествено като за ВИП имало е организация на яхти за 500 артисти и други екстри за тях.  Много искам да видите тези снимки,  според мен звездите демонстрират задоволство и щастие...и как не...смеят ли е да е друго....!!! Дано  не обидя момичетата постнали тези снимки, че ги копирам тук в нашата тема newsm03 newsm03






Наде, твоя човек и той е сред присъстващите.
Само наш Мехмет липсва и никъде инфо за него... newsm78 newsm78

Виж целия пост
# 681
Здравейте момичета,

В една друга тема, която посещавам, момичетата са постнали доста снимки на именити звезди, някои от тях много любими за мен- Халит и Берг,  звездите са  присъствали на митинга, естествено като за ВИП имало е организация на яхти за 500 артисти и други екстри за тях.  Много искам да видите тези снимки,  според мен звездите демонстрират задоволство и щастие...и как не...смеят ли е да е друго....!!! Дано  не обидя момичетата постнали тези снимки, че ги копирам тук в нашата тема newsm03 newsm03
 Наде, твоя човек и той е сред присъстващите.
Само наш Мехмет липсва и никъде инфо за него... newsm78 newsm78


Хелън, здравей! Здравейте и на всички, които сте тук или ще влезете все пак!
Хелън, закъсня, мила, още вчера на обяд Надето даде линк за над 100 стр снимки на всички тези подмазвачи и доволни от живота си "звезди"! Халит и Бергюзар забравиха какво преживяха на площада преди 2 години, когато ги обгазяваха и разгонваха с водни оръдия! Изобщо угодничеството е характерно за турската народопсихология! Наведена главица сабя не я коси!  smile3521 smile3521 smile3521
Виж целия пост
# 682
Скрит текст:
Здравейте момичета,

В една друга тема, която посещавам, момичетата са постнали доста снимки на именити звезди, някои от тях много любими за мен- Халит и Берг,  звездите са  присъствали на митинга, естествено като за ВИП имало е организация на яхти за 500 артисти и други екстри за тях.  Много искам да видите тези снимки,  според мен звездите демонстрират задоволство и щастие...и как не...смеят ли е да е друго....!!! Дано  не обидя момичетата постнали тези снимки, че ги копирам тук в нашата тема newsm03 newsm03
 Наде, твоя човек и той е сред присъстващите.
Само наш Мехмет липсва и никъде инфо за него... newsm78 newsm78


Хелън, здравей! Здравейте и на всички, които сте тук или ще влезете все пак!
Хелън, закъсня, мила, още вчера на обяд Надето даде линк за над 100 стр снимки на всички тези подмазвачи и доволни от живота си "звезди"! Халит и Бергюзар забравиха какво преживяха на площада преди 2 години, когато ги обгазяваха и разгонваха с водни оръдия! Изобщо угодничеството е характерно за турската народопсихология! Наведена главица сабя не я коси!  smile3521 smile3521 smile3521

Хорти здрасти,

не съм го видяла този линк на Надето, сега ще потърся да видя другите звезди кои са

съгласна съм и с написнато от теб, но принципно съм съгласна като теория за народопсихологическите  особености....

отстрани е много лесно да се правят анализи и се дават категорични оценки за хора и ситуации, в които нито си била пряк свидетел, нито си участвала, нито си преживяла...много е лесно....

нооо...постави се  на мястото на всички тези хора,  да бъдеш поканена на място на което да изразиш подкрепа за "демокрацията"  и знаеш, че ако не отидеш ще бъде застрашен не само твоя живот, а и този на семейството ти...на децата ти....оооо, разбира се, че ще отидеш, без да се замисляш дори....,
но сега тук на нас ни е широооко около врата и можем колкото си искаме да се правим на умни и да отсичаме- тоз предател- тоз не...

аз не разсъждавам така и ги разбирам тези хора...и се моля никога при нас не случва това, и не се налага да  избирам:  митинг или децата  и семейството ми...

Виж целия пост
# 683
Скрит текст:
Здравейте момичета,

В една друга тема, която посещавам, момичетата са постнали доста снимки на именити звезди, някои от тях много любими за мен- Халит и Берг,  звездите са  присъствали на митинга, естествено като за ВИП имало е организация на яхти за 500 артисти и други екстри за тях.  Много искам да видите тези снимки,  според мен звездите демонстрират задоволство и щастие...и как не...смеят ли е да е друго....!!! Дано  не обидя момичетата постнали тези снимки, че ги копирам тук в нашата тема newsm03 newsm03
 Наде, твоя човек и той е сред присъстващите.
Само наш Мехмет липсва и никъде инфо за него... newsm78 newsm78


Хелън, здравей! Здравейте и на всички, които сте тук или ще влезете все пак!
Хелън, закъсня, мила, още вчера на обяд Надето даде линк за над 100 стр снимки на всички тези подмазвачи и доволни от живота си "звезди"! Халит и Бергюзар забравиха какво преживяха на площада преди 2 години, когато ги обгазяваха и разгонваха с водни оръдия! Изобщо угодничеството е характерно за турската народопсихология! Наведена главица сабя не я коси!  smile3521 smile3521 smile3521

Скрит текст:
Хорти здрасти,

не съм го видяла този линк на Надето, сега ще потърся да видя другите звезди кои са

съгласна съм и с написнато от теб, но принципно съм съгласна като теория за народопсихологическите  особености....

отстрани е много лесно да се правят анализи и се дават категорични оценки за хора и ситуации, в които нито си била пряк свидетел, нито си участвала, нито си преживяла...много е лесно....

нооо...постави се  на мястото на всички тези хора,  да бъдеш поканена на място на което да изразиш подкрепа за "демокрацията"  и знаеш, че ако не отидеш ще бъде застрашен не само твоя живот, а и този на семейството ти...на децата ти....оооо, разбира се, че ще отидеш, без да се замисляш дори....,
но сега тук на нас ни е широооко около врата и можем колкото си искаме да се правим на умни и да отсичаме- тоз предател- тоз не...

аз не разсъждавам така и ги разбирам тези хора...и се моля никога при нас не случва това, и не се налага да  избирам:  митинг или децата  и семейството ми...


Хай Simple Smile по вечерни доби.
Доколкото знам и тук под строй за девети Септември са веели червени знаменца пред трибуните, няма не искам, няма недей.
Аз не ги съдя защо са там както и тези, които не са били, но отстрани погледнато на мен гледката не ми се понрави, да не говорим, че се чува, че, ще връщат смъртното наказание, каква Европа, какви пет лева, нооооо спирам, защото не съм в политическа тема!?!
Нашият Ага дали на площада или не се скри дълбоко и не мисля, че, ще се покаже на светло.....я някое пръстче, Mr. Green я някое краче, Mr. Green или пък поредната овчарка(с най-добри чувства към животните, защото ги обожавам, но тяхното присъствие на фона на палчета и показалчета на Нурселина или която и да е дамата в компанията му месеци наред ми идва в повечко). Stop
Виж целия пост
# 684
Добро утро момичета, хубав ден ви желая bouquet

Хорти права си за Халит и Бергюзар, забравиха какво беше, че и Кенан. Поправете ме ако се бъркам, но на него не му ли скалапиха притежание на дрога. Сега всички изглеждат много доволни и щастливи. Но ги разбирам, страх ги е, нормално е да се страхуват. А мен ме е страх какво ще излезе от срещата в Москва, едните са до нас а другите са близо до нас.
Наде, според мен смъртното наказание неофициално вече са го върнали, колко народ избиха и продължават.

Едно кафе от мен.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 685
Добро утро момичета, хубав ден ви желая bouquet

Хорти права си за Халит и Бергюзар, забравиха какво беше, че и Кенан. Поправете ме ако се бъркам, но на него не му ли скалапиха притежание на дрога. Сега всички изглеждат много доволни и щастливи. Но ги разбирам, страх ги е, нормално е да се страхуват. А мен ме е страх какво ще излезе от срещата в Москва, едните са до нас а другите са близо до нас.
Наде, според мен смъртното наказание неофициално вече са го върнали, колко народ избиха и продължават.

Едно кафе от мен.
 
Здравей, Силистра, да така е с нашите любимци, наистина сигурно има елемент на принуда, но те просто са се скъсали от снимане! Чачко и той с неговите проблеми с наркотиците и той е на първа линия, защото делата му в тази връзка все още продължават!!! Раболепието надделява явно в полза на личните интереси, но те са във връзка с работата им, която им дава материалните блага, с които не могат да се разделят, а не както разсъждава Хелън, опасността за живота на семействата и децата им! Това е много елементарно! Твърдата ръка е спрямо хората, които пречат на Ердоган и верните нему хора за превръщането на Турция в държава от друг вид, а управлението й да се съсредоточи в ръцете на 1 човек, т.е. президентска Република! Артистите изобщо не го интересуват, те са само за фон, на който той да изпъкне като радетел на изкуството и интелигент! С тях той може да се справи много лесно, което се и вижда!
Разсъжденията ми не са само мои, лични фантасмагории, както едва ли не иска да ме обвини Хелън, а са плод на много обстоен преглед на нашата и чуждата преса по въпроса, както и на последвалите/щите събития!
Затова считам, че и ти имаш право в разсъжденията си!
Виж целия пост
# 686
Привет ,момичета... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Първо искам да ВИ ПОМОЛЯ... Praynig Heart Eyes...по бързичко ...в интервал на 4-5 дни да изпишем темата ,защото следващата седмица изчезвам към гьола и преди това да пусна Новата темичка... bowuu

А...що се отнася до присъствието на някои наши любимци на митинга...незнам какво да кажа Thinking...писах го и в другата моя тема...на момент ми изглеждат като на представление...неми ,с празни погледи...само присъствие,но какво им е в душите ,само те си знаят...какво ли не прави страхът...за децата ,за близките...НО...някои от тях пък са толкова усмихнати ,че чак ми става страшно ... ooooh! #Crazy
Какво ли мисли наш Мехмет...много ми е интересно да разбера...одобрява ли действията на бащицата Ердоган или с кеф би го стрелнал в десятката newsm78 newsm78 newsm78


Незнам дали сте прочели нейде ,но при мамашите пише ,че бившият на нашата султанка Джем, май ще се събира отново с жена си /приятелката на Джансу/ Аху ...синчето им искало сестричка или братче ... bowuu





Виж целия пост
# 687
Тази Аху ми е грозна, колкото и да я превъзнасят за красавица. Явно аз не разбирам от хубост, за Джем нямам думи.

А наш Мехмет така се е скрил, че вече ни краче ни ръчичка показва newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 688
Често ги срещам двамата в новините им, но понеже не проявявам интерес към тях ги подминавах като малка гара и сега разбирам, че, ще се съберат отново в името на детето.
Виж целия пост
# 689
Здравей те, момичета прекрасни Hug Heart Eyes
Чета ви редовно! Но, пиша не редовно!!
А, за какво да пиша!!!!! Наш Мехмед... newsm78 newsm78 newsm78 имаше ли такъв!!!
То, истина било; далече от очите, далече от сърцето!!!
Дано се появи, че да се върна в сърцето ми Praynig
Иначе, съгласна съм, и с трите, Хорти, Хелен и Надето! Ердоган, показа, че не се спира пред нищо! Какво да правят? Като им е подшушнато, че е "желателно" да се явят, да си направят снимки!!
 Че той прекърши опозицията! И накара всичките и лидери, да застанат до него, и да изразът подкрепата си за "Едноличната" му демокрация! Та, обикновените ли хора няма да уплаши - бил те и актьори??? Да пречупиш хора, които само преди 3 години, застанах пред водните урудливци и сълзотвореният газ, и не се угънаха, значи само едно...Страх!!!
Някъде прочетох, че Ердоган, ще възроди плановете за застрояване на парка "Гези"!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия