Приятно гледане!

[/quote]
Хорти, благодаря ти много, точно това тярся



kızlar
мили дружки-добродушки




[/i]


съгласна съм, че Ча е много талантлив и определено не остана в образа на красив богаташ, адмирирам способността му да се превъплъщава в различни типажи! 
и с теб съм съгласна, че Серенай може да играе добре, лично на мен не ми е много подходяща за романтични сцени

и се отказах), че ни като визия
ми хареса, ни като екранна двойка,
и никога не бих го забелязала.
дори не ми се пише.


Текста е като писан за нашето момче...лошото.Как се казва този сериал? Много ми напомни за ,,Три метра над небето".
Сега следя сериала по btv, харесвами, но не по този начин, по който гледах ,,Завръщане", ,,Аданалъ", ,,Еманет"...




МАА, е единствен и не повторим! Още не се е появил, в Турция, актьор, който да го измест от сърцето му!
Препоръчани теми