Добре дошли в Люлин! Тема 29

  • 75 905
  • 748
# 240
Ще проверя. Мерси много.
Виж целия пост
# 241
Мисля, че има и в мола.
Виж целия пост
# 242
Здравейте, има ли жени, които са следили бременността си при доктор Гановска в Люлин мед?
Аз живея в Изток, но родителите и семейството на сестра ми са в Люлин и ще мога да им оставям по-голямото дете, когато ходя на прегледи.Затова и се чудя дали да се запиша при нея.Миналият пък пак бях в медицинския център, но при друга лекарка, от която не съм съвсем доволна.
Виж целия пост
# 243
Здравейте, има ли жени, които са следили бременността си при доктор Гановска в Люлин мед?
Миналият пък пак бях в медицинския център, но при друга лекарка, от която не съм съвсем доволна.

Ще се радвам да отговори някой на този въпрос. Аз бях по други причини при нея и бях много доволна. Единствено , което не ми хареса е, че когато се лекувам, искам подробно описание на проведеното до момента и резултата. Еми нямаше, даже и за биопсията, която ми струва 90 лв май, че не се поема от касата ми се мръщеха за касова бележка. Това са причините поради, които си мисля следващия път да търся друг лекар. Ама колко са по здравна каса...
Виж целия пост
# 244
Химическо има и в 8 част. Намира се в блока в дясно от била и технополис.
Виж целия пост
# 245
Има ли някой отзиви за Кинди Ру Люлин? bouquet
Виж целия пост
# 246
Аз водих детето там за 2 срока( по 3м. са) Имам по-близко, сега го водя там, но ходех в Люлин, за да се виждам и с нашите.
Много харесвам учителките, децата се забавляват също.Синът ми беше в Уомбат и двата срока.За тази група бебето трябва да може да седи и преминават в Пингвин, като проходят.
Виж целия пост
# 247
Благодаря ти!
Виж целия пост
# 248
Някой да знаем в коя част перат юргани. Автомивка или някоя фирма. Става въпрос за юрган от онези от едно време, много големите и дебели.
Виж целия пост
# 249
Някой да знаем в коя част перат юргани. Автомивка или някоя фирма. Става въпрос за юрган от онези от едно време, много големите и дебели.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 250
Извеждането в яслите и градините, ах... мога да напиша роман... Накратко? Занижете очакванията си двойно. После ги занижете двойно на вече заниженото и така още няколко пъти. С повече късмет може и да не се гръмнете от отчаяние.
П.С. Винаги има шанс да ви се случи читава учителка, която предпочита децата да са навън, вместо да дивеят заключени в стаята, полагайки усилия "да слушат"... просто е много малък по мои наблюдения...
Виж целия пост
# 251
Аз имам опит с 41 СДЯ и после с 68 ОДЗ. И на двете места в подходящо време децата са навън и играят.
Използвам случая пак да похваля яслата!
Виж целия пост
# 252
Племенникът ми ходеше в 64-а, сестра ми беше доволна.Но страшно много боледуват и е спрян от Април. Сега е на 4, тръгна на ясла на година и 4-5м. За това време му се събират 2 месеца ходене. От всичкото боледуване получи големи проблеми с ушите и в момента е пред операция. Та тя от тази гледна точка е недоволна, от всички вируси и приемане на болни деца.
Нашето май няма да го пускаме на ясла, ще си остане вкъщи до 3. Иска ми се да е укрепнал малко повече, да се е очовечил. А и сега с бременността не ми се иска да носи вируси вкъщи или някоя шарка.
Но ако нямах възможност, вероятно щях да преглътна недоволството си.Там където е приет не ги извеждат абсолютно никога.Отсреща има ОДЗ и са все навън, в яслата му седят целогодишно вътре. В група са по 10-12деца.
Виж целия пост
# 253
Детски магазин отвориха и срещу Кауфланд, но не съм влизала.
Аз бих препоръчала за подарък нещо от бебешката линия на h&m. Много по-доволна съм от качеството спрямо българските или каквито и да са дрешките по другите магазинчета.
В мола има и Хиполенд.
Виж целия пост
# 254
Аз харесвам бебешките и на Reserved, Зара, Hm са ми любими.
Като качество не виждам особена разлика, но моделите са коренно различни. Не съм фен на твърде бебешки дрехи в пастелни цветове с разни мишки и мечки по тях. Но всеки има различни изисквания, други хора си обичат типично бебешките неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия