Черешката на тортата - сезон 7

  • 92 541
  • 739
# 195
спрямо Теракотата дори и Иво бледнее  ooooh!
Виж целия пост
# 196
От сега виждам победителя - Ива мрънкалото.
Виж целия пост
# 197
Вечерята на Ирина ми направи много хубаво впечатление - замразеният лимон си беше откритие за мен. А лимонов пай много харесвам.
Другите не ме раздразниха, но Екимова - е , няма такова превзето мрънкало, при това без грам покритие на претенциите си.
Виж целия пост
# 198
Много хубава изненада!
Жалко за липсата на интеракция, каквото и да значи това  Wink
Виж целия пост
# 199
А забелязахте ли облеклото на Екимова? С ултракъса рокля до задника.
А 3/4 чорапки на русата Ирина Laughing
Виж целия пост
# 200
Слабите жени след една определена възраст изглеждат изморни.
Затова е важно като поостареем какво ще подберем - лице или дупе... Twisted Evil
Виж целия пост
# 201
От сега нямам търпение за Дичо и пеенето му  Heart Eyes
Виж целия пост
# 202
Тенчева дупка ли има в горната зъбчатка newsm78
Виж целия пост
# 203
"Мооожееешеее даа бъъдее по...". Тая теракота по-голямо мрънкало от Ирина. А с това пеньоарче и ботуши до коленете... ooooh! Така трябвало да бъде, това очаквала, баси мрънкалото.
Виж целия пост
# 204
Това бездарие ива даде 9 поради липса на интеракция hahaha Joy hahaha Joy.....Дето и сготвиха хората в ресторанта.... Тя въшката като се наяде...с медийно внимание....все на челото ще се изтъпани по рокля до г*за на флорални мотиви стил 70-те ooooh! ooooh! ooooh!
ПИ АР  му викат на туй hahaha Joy
...
Виж целия пост
# 205
Ми то убау ама аз тая интеракция така и не я разбрах като що я тури. Гугъла вика че било междуличностно взаимоотношение. Та кво точно и липсваше на тая мома?
Виж целия пост
# 206
Пуснах преди варко и ИЗНЕНАДА Опосумова за първи път ми хареса на фона на тая съвършена бездарница Екимова.....ама хак да им е на другите, като й дадоха толкова точки вчера. Може всякакви да са, но останалите четирима са известни кулинари, а те начаткаха 10-ки на теракотата и сега като нищо някойнякой от тях ще има по-малко точки.

Абе тая пияна ли беше???
Виж целия пост
# 207
Липсва и нещо между ушите, дядо Хаджи  Mr. Green Stop
Виж целия пост
# 208
Ми то убау ама аз тая интеракция така и не я разбрах като що я тури. Гугъла вика че било междуличностно взаимоотношение. Та кво точно и липсваше на тая мома?
                                   
Липсваше и ,че не участвала в изненадата,а била зрител. Ако и бяха дали да подържи цигулката на чичото,можеше и да е доволна тази злобичка.
Виж целия пост
# 209
Ми то убау ама аз тая интеракция така и не я разбрах като що я тури. Гугъла вика че било междуличностно взаимоотношение. Та кво точно и липсваше на тая мома?
                                   
Липсваше и ,че не участвала в изненадата,а била зрител. Ако и бяха дали да подържи цигулката на чичото,можеше и да е доволна тази злобичка.

Ама не може, щото тя държеше бутилката с коняк „Плиска“, дето и го подариха.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия