Другата седмица Разпознах Н, Сотиров и Бони, Моника Валериева ( не съм сигурна).
Весела Нейнски ми стори, че "изненадата" на някой от участниците, но дано да е участник, защото домът й е много бонбонски. Ако ги посрещне у тях , де.
. Всичко с желание и лекота направи, с удоволствие бих опитала от всичко. Като цяло седмицата не беше лоша, жалко че ще е единствена такава. Аз приключвам с гледането, след като видях какво ни очаква следващата седмица

И аз ако знаеш колко неща си харесвах по принцип, ама тооооо ...... 
. 
Поставили са го в нетипична среда с Дамян и Бони... 
Гледах само малко от днешния епизод, но ми хареса менюто. Бих махнала само лучената супа.
. Ще взема да гледам (ако няма да пречи на някой мач
). Нямам сериозни наблюдения върху него, не се появява особено по лайф предавания и може да съм си изградила мнение, което да не отговаря на истината. 

Останала съм с грешно впечатление, че Дичо е с 39 т. и се чудех защо Манчев разиграва такъв театър. Препоръчани теми