Забременели след инвитро - тема 25

  • 51 141
  • 736
# 300
Любовче  Hug  бъди щастлива с малките момиченца. Скоро ще е минала инфекцията и трите ще се гушкате на воля.  bouquet

Ще потърся час за доктор  Петрова за началото на юни. В четвъртък заминаваме за Гърция и щом я няма тази седмица, явно ще трябва да по изчакам.  Благодаря за информацията момичета  Hug
Виж целия пост
# 301
Любовче, бързо да се оправят малките душички и скоро да се гушкате в къщи  Hug
Виж целия пост
# 302
Любовчее,честито ти принцески!Да ти са живи и здрави и с късмет!Да се възстановите бързо и трите Praynig Hug
Нежи,пусни още една урина утре,може пък да е грешка,като нямаш и симптоми.. newsm78
Виж целия пост
# 303
Любовче, честити дъщерички и от мен!  Heart Eyes
Много скоро да си се гушкате вкъщи!
На теб желая бързо възстановяване!  Hug
Ние вече сме си вкъщи и си е друго Grinning Абе, Home, sweet home!!! Grinning
Виж целия пост
# 304
Здравейте, момичета! Записвам се в темата в 12 седмица, с термин 30.12.2016. Пътят до тук беше дълъг, успеха дойде на петия инвитро опит.
Поздравявам всички мами, бъдете здрави вие и малките бебенца, нека само радос и гордост изпълват душите ви! На останалите момичета и на себе си, желая лека, спокойна, здрава и щастлива бременност до термин и здрави и красиви бебета!
Виж целия пост
# 305
Salilinda ,добре дошла и леко бременеене с прекрасен бебок на финала !
Хепи , радвам се ,че сте си в къщи. Аз започнах усилено да чета за кърменето,та ако сте намерили нещо наистина практично,моля споделете.
Нежи ,резултата ми е БЕЗ бактериален растеж! Grinning Grinning Иде ми да ги гръмна от лабораторията на Надежда. #Cussing out
Виж целия пост
# 306
Здравейте, момичета! Записвам се в темата в 12 седмица, с термин 30.12.2016. Пътят до тук беше дълъг, успеха дойде на петия инвитро опит.
Поздравявам всички мами, бъдете здрави вие и малките бебенца, нека само радос и гордост изпълват душите ви! На останалите момичета и на себе си, желая лека, спокойна, здрава и щастлива бременност до термин и здрави и красиви бебета!

Добре дошла, Салинда! Наистина гоялма борба, за да имаш бебче! Пожелавам ти  лека и безпроблемна бременост и по Коледа едно здраво и щастливо бебче:))
Виж целия пост
# 307
Добре дошла и от мен Simple Smile

Стефа, радвай се и не хаби нерви в лоши емоции Hug
Виж целия пост
# 308
Честито, Любовче! Дано бързо да се възстановят малките душици и да си ги гушкате много скоро у дома Heart
Момичета, може ли да ми обясните как мога да се впиша в списъка с термините и аз?
Виж целия пост
# 309
Като кажеш на Пънчето Simple Smile
Виж целия пост
# 310
Кажи кога ти е термина и знаеш ли цвят на щъркелчето/ щъркелчетата и си готова  Hug

ПП: моля огледайте списъка и който не си е признал или има промяна в щъркелчетата да казва  Hug
Виж целия пост
# 311
Пънче, я сложи едно синьо щъркелче за мен, моля  Party Забравила съм да се похваля
Виж целия пост
# 312
Пънче, я сложи едно синьо щъркелче за мен, моля  Party Забравила съм да се похваля
Невенче, как са при теб нещата, имам спомен, че имаше притеснения след прегледа при д-р Сигридов. Както и с плацентарните молекули. Успокои ли се вече?
Виж целия пост
# 313
При мен засега няма промяна  Laughing
Някой изследвал ли е протромбиново време - да сравним стойности?
Миж, честито ви изписване, много щастливи моменти вкъщи!
Виж целия пост
# 314
При мен засега няма промяна  Laughing
Някой изследвал ли е протромбиново време - да сравним стойности?
Миж, честито ви изписване, много щастливи моменти вкъщи!
Изследвано ми е преди пункция, ама дали става дума за същото?
протромбиново време % 100  (70-120%)
протромбиново време INR 1  (0.9-1.2)
фибриноген 3.4 (2-4,5)
За това ли иде реч?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия