Забременели след инвитро - тема 25

  • 51 140
  • 736
# 240
Ето ме и мен  Mr. Green
На два три часа са будни да папат -кърмене, дохранване, после   после игра, мрънкане  Joy
По сериозни колики имаше за пръв път Мин. нощ и от днес сме на капки -саб симплекс. Сега ги нахрани и се моля да заспят,че вече съм като зомби.Иначе през деня спинкат, но аз не мога да заспя с тях.
Виж целия пост
# 241
Е добре сте се събрали да пишете в рани зори мога и аз да се включвам, че и при нас бебчовците като станат по два пъти през ноща и то съмнало Mr. Green. Кити ще ти пиша на ЛС какво давам за колики и много ни помага, многхо леко минаваме.
При нас младежа след баня вечер не може да заспи до 23h. Момата докато заспи, сабужда се и си иска внимание някои да и говори да я гушка и т.н. забава голяма сме. Joy
Виж целия пост
# 242
Макси,може ли и на мен за коликите,моля?
Виж целия пост
# 243
Макси,може ли и на мен за коликите,моля?

Ирен, писах ти на ЛС, бих го написала и тук в темата но може да ми изтрият поста, вече веднъж се случи и затова ако някои друг се интересува да ми пише на ЛС.
Виж целия пост
# 244
Макси, искам и аз да знам какво помага при колики. Рано ми е още, но вече втора приятелка и иде да се "самоубие" с тия колики  и нека аз да си знам от сега. Благодаря ти предварително! bouquet
Виж целия пост
# 245
При Борис помогнаха Лефакс, Коликинд донякъде и май най-много Боуен терапията Peace
Виж целия пост
# 246
.Е, то вашите спят през деня, моите пък тогава се дерат  ooooh! Затова моля и на мен чудодейния лек за колики.
Виж целия пост
# 247
Макси, драсни и на мен какво ви помага.
Няма едно универсално средство- на едни бебета едно действа, на други - друго, на трети - нищо  Mr. Green
И аз будувах през нощта - 2 часа сериозни менструални болки, тоалетна.... тъкмо щях да се къпя и оправям за болницата,  И заспах  Grinning
Виж целия пост
# 248
Моме, уби ме Mr. Green

Между другото Earth роди. В смисъл, да я преместим от едното списъче в другото.
Виж целия пост
# 249
Аз явно съм пропуснала това събитие, кога е родила? Може ли да ми цитираш поздравителен пост или щъркелова вест.
Виж целия пост
# 250
Уф, много куха лейка съм, забравих че ти правиш темата сега ooooh! Беше постнала в темата за фонда "И за да разведря малко темата и да ви вдъхна кураж и търпение: моите бебчета, финансирани от ЦАР, се появиха на бял свят на 07.06! Пожелавам на всяка една от вас такова щастие и то колкото може по-скоро!!!". Постът е от 15/06
Виж целия пост
# 251
Нови бебчета, недоспали мами и бременни Tired Hug
И аз бих събрала информация за лек против колики Sunglasses
Магнетична, би ли питала Сигридов какво му е мнението за епидуралното обезболяване. Аз повече няма да правя прегледи при него, а снощи докато будувах се сетих, че можеше да го питам Mr. Green Ако някой друг ходи при него скоро, моля да попита и той. Нарочно задавам въпроса в темата, а не на лично, защото може да е интересно и за някой друг.
Виж целия пост
# 252
Момичета, имам въпрос, някой да има подобни неразположения като тези преди  цикъл, нопо-слаби. Коремът ми не се втърдява, а шийката я мериха 37 мм с вагинален онзи ден. Казаха ми, че може да имам колит и от това да ме понаболява. Обаче следващия лекар нали ме изплаши, че плацентата ми била ниска и почти опирала шийката, та се чудя да не е от това сега? Sad в 15+1 съм.
Виж целия пост
# 253
Магнетична, би ли питала Сигридов какво му е мнението за епидуралното обезболяване. Аз повече няма да правя прегледи при него, а снощи докато будувах се сетих, че можеше да го питам Mr. Green Ако някой друг ходи при него скоро, моля да попита и той. Нарочно задавам въпроса в темата, а не на лично, защото може да е интересно и за някой друг.
Аз съм чак края на другия месец. Ако дотогава никой не е писал (и ти не си родила Mr. Green), ще питам!
Виж целия пост
# 254
Момичета, имам въпрос, някой да има подобни неразположения като тези преди  цикъл, нопо-слаби. Коремът ми не се втърдява, а шийката я мериха 37 мм с вагинален онзи ден. Казаха ми, че може да имам колит и от това да ме понаболява. Обаче следващия лекар нали ме изплаши, че плацентата ми била ниска и почти опирала шийката, та се чудя да не е от това сега? Sad в 15+1 съм.
Взимай си но шпа и лежи. Щом не се втвърдява корема и шийката е добре, значи всичко е наред? С лежане плацентата ще се вдигне  Peace
Консултирай се и с Петрова за стомаха  Peace Аз с тоя Цинарикс се преродих, пу-пу  Praynig Ако се бях сетила по-рано да я посетя, можех да си спестя доста дискомфорт, а може би и проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия