
Слава Богу, след месеци игнориране, намери се някой да ме отрази: Айша, Борянка, благодаря ви! Дори преглътнах без особено усилие това, че Борянчица няма да идва в Банкя.
Аз вече безкрайно се радвам, че ми предстои кефът Банкя, в компанията на Кари.

Иви, аз не бях от мрънкалата, ама май съм станала. А ти си ми слънчице

Яне, Янеее, какво ми те закука с брат ти... Клетата. 8 години гледах инсулт, та знам. Някак интуицията ми казва, че ще се подреди работата с Дома. Криско оправи ли се? Как? Йойо иска да му се обажда, ама съм загубила телефона на момчето. И снимките все се каня да ти пратя, ама тоя пусти уиндоус 10 - живота ми съкрати. А! Ти вчера срещна ли се с г-жа Кунева? Каква сила я прати в Кубрат? Аз я харесвам и й вЕрвам като м-р на образованието. Пиши ако греша, щото искам да съм наясно. Пък какво ли ми разбира на мен главата от образование...
Девойки, мързи ме, та ме боли. А съм на сред път с днешните планове
Да ви припомня химна на ММ: Страшен мързел ме налегна.
Страшен мързел ме мори.
Ще отида да си легна,
че ужасно ми се спи.
и т.н.
Епохално - за който познава ММ.





Защо не се прибереш спешно да им станеш консултант в министерството? Каквото правят финландците в момента - евала! И ти да си вътре
