Във връзка с фасула на Роската да ви кажа как скоро се смях за сметка на една дружка.
Та същата тя тръгва с внучето до кварталния магязин за нещо си като оставя фасула да се готви на котлона,защото ще се връща бързо .На връщане качват се с детито в асансьора и спира тока.Тя започва да звъни от тел на съседи да дойде някой да и помогне да излезе.След окало половин час съсед ,който се прибирал я чул и помогнал.
Вече навън тя се разревала с глас,съсед я уттешава - детето е добре,не плаче,не се е уплашило ,я тя хълцайки казва -бягам към къщи ,че фасула сигурно вече се е запалил

Съседа се почесал по главата,потупал я по рамото и и казал -абе Боби как ще се запали ката няма ток

Та пак по въпроса с фасула.Аз си купих от една наша позната на село.Представа си нямате какво значи вкусен,едър,мазен фасоль.Натурално бг производство.Увира за нула време.
Тязи година и аз сях.ММ изказа съмнение дали ще събера една шапка поне

Паживьом,увидим.
Днес яко се изморих.За завършек на деня превързвах домати.Няма да ви обяснявам в какъв вид беше маникюра ми

Ми естествено като на кооператорка

Сега вече съм с чисти нокти.Лак утре .

Тази пролет получих някаква алергия от медицинските ръкавици.По-точно от талка.Много време ги мазах с какво
ли не и накрая една аптекарка ми даде едноа мазило Псило дерм май беше,та ми мина.
Затова рабоатя натюр без ръкавици.
Ееее - ще получа пак приз от Флото за дълъг пост.
Няма да поправям грешки.Не са мои.На таблета са

Спокойна нощ момичета!
Айша - дано всичко да е ок при вас




Ми ако е останало жилото!!! В спешното пак ме боднаха за тетанус и нямах никакви проблеми.
